• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Morska Park

typ zabudowy
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna
realizacja
do III kw. 2024 r. w budowie
metraż
37 do 116 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę Śródmieścia Gdyni, a dalej Sopotu i Gdańska oraz obok Trasy Kwiatkowskiego, którą dojeżdża się do obwodnicy, a dalej do każdej części aglomeracji. Dostępne w pieszej odległości od inwestycji przystanki autobusowe i SKM sprawiają, że życie w tym miejscu wygodne będzie także dla osób, które nie posiadają własnego samochodu.

Sąsiadujące z inwestycją lasy to z kolei bogactwo terenów spacerowych dla wszystkich spragnionych codziennego kontaktu z naturą, a infrastruktura dostępna w dzielnicy Leszczynki zapewni komfort życia zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom. Warto dodać, że z najwyższych pięter rozciągały się będą widoki na Zatokę Gdańską, trójmiejskie lasy i panoramę miasta.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz alejkami spacerowymi i będzie powiązany z istniejącą przestrzenią miejską, zapewniając dostęp do już istniejącej infrastruktury.

Prosta, jasna w przekazie bryła pierwszego budynku osiedla stanie się rozpoznawalnym elementem dzielnicy, a jej nieregularny kształt oraz zróżnicowana kolorystycznie i materiałowo elewacja będą robić wrażenie lekkości i nowoczesności.

Budynek będzie miał osiemnaście kondygnacji, pod nim znajdą się hale garażowe. Deweloper zrealizuje tu 157 lokali mieszkalnych w układzie od jednego do czterech pokoi. Na parterze i pierwszym piętrze zaplanowanych zostało osiem lokali użytkowych z przeznaczeniem na usługi i biura (od 44 do 139 m kw.).

Na każdym piętrze części mieszkalnej rozplanowano tylko dziewięć mieszkań. Wszystkie lokale na piętrach będą miały obszerne loggie lub balkony z przeszklonymi balustradami, a te zlokalizowane na parterze posiadać będą ogródki.

Realizacja tego etapu miała się zakończyć w IV kw. 2023 roku, została przesunięta na przełom września i października 2024 roku.

***


Budowa pierwszego budynku rozpoczynającego drugi etap osiedla zapowiedziana została w grudniu 2021 roku. Ma on mieć jedenaście kondygnacji, został zaprojektowany w układzie kaskadowym - od ulicy Morskiej budynek będzie miał osiem kondygnacji mieszkalnych, natomiast w dalszej części jedenaście. Posadowiony zostanie na trzech kondygnacjach podziemnych. W kondygnacjach tych znajdzie się hala garażowa z miejscami do parkowania na platformach parkingowych, oraz komórki lokatorskie. Dodatkowo na kondygnacji -1 i -2 powstanie osiem lokali usługowych, zlokalizowanych w odsłoniętej części podziemnych kondygnacji. Lokale wyposażone zostaną w witryny okienne, usytuowane od ulicy Morskiej.

Jego architektura jest spójna z całym założeniem architektonicznym, ale jego nieregularny kształt zapewni optymalne doświetlenie mieszkań, niebanalny odbiór przestrzeni oraz spotęguje wrażenie lekkości.

W budynku zaprojektowano 105 lokali w układzie od jednego do czterech pokoi o powierzchni od 46,50 do 74,80 m kw. Dodatkowo powstaną dwa apartamenty o powierzchni 100 i 116 m kw. z tarasami widokowymi tarasami, które usytuowano na dwóch poziomach (8 i 9 piętro) oraz apartament na 10 piętrze z tarasem na dachu budynku. Mieszkania w części parterowej będą miały ogródki, na pozostałych piętrach loggie. Część z nich zaopatrzone będą w szklane przesłony balkonowe.

Według zapowiedzi ten budynek miał powstać do końca 2024 r., jednak w I kw. 2024 roku doszło do transakcji na mocy której kontrolę nad realizacją kolejnych części osiedla przejął deweloper Develia. Realizacja i sprzedaż ma ruszyć w 2024 roku.

Projekt osiedla powstał w pracowni dewelopera - Semeko Projekty.

Czytaj więcej na temat całego osiedla.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Inwestycje tego dewelopera

Zielona Laguna II

Zielona Laguna II

Semeko

Gdynia Wielki Kack, ul. Zielona Laguna Mapa

31.9 do 111.2 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Alvarium

Alvarium

Semeko

Gdynia Redłowo, al. Zwycięstwa Mapa

45 do 135 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
LightTower

LightTower

Semeko

Reda, ul. Morska Mapa

33.6 do 150 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja
Prima Reda

Prima Reda

Semeko

Reda, ul. Kosynierów Mapa

28.4 do 101.3 m2
Powierzchnia
w budowie
Realizacja
Osiedle Marine

Osiedle Marine

Semeko

Rumia, ul. Kosynierów Mapa

34 do 70 m2
Powierzchnia
zakończona
Realizacja

Opinie (13) 1 zablokowana

 • mieszkanie na wyższych piętrach poza śródmieściem (1)

  Czy rekomendujecie mieszkanie na piętrze 12+ w Morska Park od Semeko czy może 8-9 piętro w Modern Tower od Atal? Mieszkanie 2 pokoje dla siebie lub na wynajem długoterminowy

  • 5 7

  • kup dwa jak nie możesz zdecydować się

   ja bym tak zrobił, gdybym nie był biedny....

   • 5 2

 • to miasto nigdy nie dojrzeje

  w tym miejscu budynek mógł by mieć 30 kondygnacji i 350 lokali do sprzedaży ale niech budują te swoje klocuszki dalej a pózniej jak już przez to nie będzie miejsca to niech wycinają park krajobrazowy

  • 11 17

 • Jak tam wyglądają ceny za m2? Nie chce mi się dzwonić czy chodzić po ich biurach. To jakieś takie wieśniackie że znaczna część firm nie może wystawić po prostu cen w internecie.

  • 31 0

 • ale Artur Beń jasno wyjaśnił że to rozwojowa inwestycja, dobrze wpłynie na ekonomie

  • 2 4

 • drogo czy do przezycia? (2)

  ktos wie ile sobie zyczą za m2? nie rozumiem robienia tajemnicy z cen lokali. albo kogos stac albo nie, po co zawracac sobie 4 litery

  • 8 0

  • 11 tys za m na wyższych piętrach, 9 500 na niższych

   • 11 0

  • cena

   od 6 do 9 tysięcy za m2

   • 0 0

 • Czy Deweloperzy uprzedzają i mówią kupującym mieszkania o wszelkiego rodz "atrakcjach" ?... (1)

  Córka kupiła trzy lata temu mieszkanie na nowym osiedlu w nowym bloku w stanie deweloperskim ! ,zanim się wprowadziła to ok. 3miesięcy trwała dostosowywanie -urządzanie lokalu {inaczej nazywając -trwał remont ! . I w końcu po trzech miesiącach wprowadzka i !.... zaczęło się , utodziło się dziecko , wokół trwają podobne remonty i urządzania się to do dziś , przebudowy , pukania , wiercenia na okrągło ! - nie ma możliwości na normalną egzystencje !, relaks odpoczynek ,drzemka po pracy , obejrzenie TV itd. kiedy tam jestem to chcę jak najszybciej stamtąd wyjść nieraz nie da się nawet porozmawiać dosłownie !. a jeszcze raz przypominam -budynek trzy lata temu został zasiedlony ! Kiedy ja w swoich młodych latach otrzymałem mieszkanie {Nowe !} to było ono gotowe do zamieszkania ! . Uważam ,że problem jest wielki ! , może na początek za te wszystkie "udogodnienia" zmniejszyć lokatorom opłate czynszową ?... Czy deweloperzy nie powinni coś z tym problemem zrobić ? , czy nie można w trakcie budowy nowego budynku w porozumieniu z poszczególnymi nabywcami -lokatorami uzgadniać i wykonywać odpowiedniego urządzenia i wystroju danego lokalu ??? .

  • 5 24

  • Opinia została zablokowana przez moderatora

 • pół roku opóźnienia (1)

  Wszyscy, którzy zakupili mieszkania w 1 budynku otrzymali list z informacją o opóźnieniu do maja 2024r. Tłumaczą się oczywiście cofitem i wojną. Obserwuję budowę i zapowiada się na dużo większe opóźnienie. Na budowie pracuje średnio 4 pracowinków. Jak na 17 piętrowiec z taką ilością mieszkań nie widzę TYLKO półrocznego opóźnienia...

  • 4 0

  • Re: pół roku opóźnienia

   Myślę że, opóźnienie w tej chwili sięga listopada 2024 bo jakby mieli oddać w maju to już całą elewacja była skończona i okna wstawione. No cóż trzeba być cierpliwym.

   • 3 0

 • Stutthof

  Wiecie, że w tym miejscu w trakcie wojny był podobóz należący do obozu koncetracyjnego Stytthof gdzię przy budowie portu ginęli masowo pracownicy przymusowi? To miejsce ma bardzo mroczną historię.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Justyna Kowalczyk

Prezes zarządu OptiWay Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.. Absolwentka Wydziału Finansów i Rachunkowości Uniwersytetu Gdańskiego. Menedżer, ekspert w zakresie finansów i rachunkowości oraz podatków. Laureatka plebiscytu Kobieta Sukcesu 2017 roku. Plebiscyt organizowany od 1995 r., w którym wyróżniane są kobiety które odnoszą sukcesy w różnych dziedzinach życia. Organizatorem jest Konwencja Przedsiębiorców Województwa Pomorskiego, a patronat honorowy sprawuje Marszałek Województwa Pomorskiego...

Najczęściej czytane