Inwestycje biurowe i magazynowe

Semeko

Morska Park

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Leszczynki
miejsce:
ul. Morska Mapka
deweloper:
Semeko
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi, wielorodzinna
metraż:
37 do 86 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2023 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę Śródmieścia Gdyni, a dalej Sopotu i Gdańska oraz obok Trasy Kwiatkowskiego, którą dojeżdża się do obwodnicy, a dalej do każdej części aglomeracji. Dostępne w pieszej odległości od inwestycji przystanki autobusowe i SKM sprawiają, że życie w tym miejscu wygodne będzie także dla osób, które nie posiadają własnego samochodu.

Sąsiadujące z inwestycją lasy to z kolei bogactwo terenów spacerowych dla wszystkich spragnionych codziennego kontaktu z naturą, a infrastruktura dostępna w dzielnicy Leszczynki zapewni komfort życia zarówno rodzinom z dziećmi, jak i singlom. Warto dodać, że z najwyższych pięter rozciągały się będą widoki na Zatokę Gdańską, trójmiejskie lasy i panoramę miasta.

Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz alejkami spacerowymi i będzie powiązany z istniejącą przestrzenią miejską, zapewniając dostęp do już istniejącej infrastruktury.

Prosta, jasna w przekazie bryła pierwszego budynku osiedla stanie się rozpoznawalnym elementem dzielnicy, a jej nieregularny kształt oraz zróżnicowana kolorystycznie i materiałowo elewacja będą robić wrażenie lekkości i nowoczesności.

Budynek będzie miał osiemnaście kondygnacji, pod nim znajdą się hale garażowe. Deweloper zrealizuje tu 157 lokali mieszkalnych w układzie od jednego do czterech pokoi. Na parterze i pierwszym piętrze zaplanowanych zostało osiem lokali użytkowych z przeznaczeniem na usługi i biura (od 44 do 139 m kw.).

Na każdym piętrze części mieszkalnej rozplanowano tylko dziewięć mieszkań. Wszystkie lokale na piętrach mają obszerne loggie lub balkony z przeszklonymi balustradami, a te zlokalizowane na parterze posiadać będą ogródki.

Czytaj więcej na temat całego osiedla.

W pobliżu

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Semeko
Polityka prywatności
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (7)

 • mieszkanie na wyższych piętrach poza śródmieściem

  Czy rekomendujecie mieszkanie na piętrze 12+ w Morska Park od Semeko czy może 8-9 piętro w Modern Tower od Atal? Mieszkanie 2 pokoje dla siebie lub na wynajem długoterminowy

  • 2 6

 • to miasto nigdy nie dojrzeje

  w tym miejscu budynek mógł by mieć 30 kondygnacji i 350 lokali do sprzedaży ale niech budują te swoje klocuszki dalej a pózniej jak już przez to nie będzie miejsca to niech wycinają park krajobrazowy

  • 3 11

 • kup dwa jak nie możesz zdecydować się

  ja bym tak zrobił, gdybym nie był biedny....

  • 4 0

 • Jak tam wyglądają ceny za m2? Nie chce mi się dzwonić czy chodzić po ich biurach. To jakieś takie wieśniackie że znaczna część firm nie może wystawić po prostu cen w internecie.

  • 11 0

 • ale Artur Beń jasno wyjaśnił że to rozwojowa inwestycja, dobrze wpłynie na ekonomie

  • 0 2

 • drogo czy do przezycia?

  ktos wie ile sobie zyczą za m2? nie rozumiem robienia tajemnicy z cen lokali. albo kogos stac albo nie, po co zawracac sobie 4 litery

  • 3 0

 • 11 tys za m na wyższych piętrach, 9 500 na niższych

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Maciej Grabski

Przedsiębiorca, inwestor, autor wielu projektów biznesowych. Twórca Olivia Business Centre....