stat
Impreza już się odbyła

Na drodze do sprzedaży - webinar

Na drodze do sprzedaży. Jak wykorzystać Social Commerce w projektowaniu ścieżki klienta? Webinar organizowany będzie w ramach drugiej edycji projektu Startup Inspire, wzmacniającego ekosystem startupowy i branże kreatywne w Gdańsku. Organizatorami projektu są Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER oraz Miasto Gdańsk.

gru 12

sobota, godz. 12:00 - 17:00

Online
Wstęp wolny
Prowadząca:
Kamila Kotowska - PR & Marketing Manager w cux.io. Od lat związana z branżą kreatywną - jako manager w największej na Pomorzu agencji marketingowej, wcześniej w krakowskiej firmie IT zajmującej się Cloud-based Soultions. Prowadzi zajęcia ze studentami i dedykowane szkolenia z efektywnej komunikacji w mediach społecznościowych. W pracy najbardziej zajmują ją koncepcje kreatywne, działania influencerskie i nieszablonowe podejście do eventów. Wyznaje zasadę "lepiej żałować tego, co się zrobiło niż tego, czego się zrobić bało".

Półtorej godzinny webinar, który wyjaśni jak dumnie kroczyć po drodze do sprzedaży w mediach społecznościowych. Od zrozumienia i wprowadzenia w życie zasad social commerce, przez projektowanie i optymalizację ścieżki klienta, po wprowadzanie ulepszeń na podstawie wyselekcjonowanych danych.

**Webinar prowadzony bedzie w języku angielskim.**

Podczas spotkania dowiecie się:

- Czym jest Social Commerce i jak wykorzystać je na swoją korzyść?

- Jak budować e-commerce w social mediach?

- Na co zwrócić uwagę podczas tworzenia efektywnej ścieżki klienta?

- Oraz w jaki sposób wykorzystać mądrą analitykę do zwiększania sprzedaży?

Dla uczestników spotkania przygotowany zostanie workbook podsumowujący zdobytą wiedzę, checklista niezbędna do projektowania efektywnej ścieżki klienta oraz limitowany darmowy dostęp do narzędzia analitycznego cux.io.

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańsk.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Informacje

Reklama

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Włodzimierz Ziółkowski

W latach 1988-98 piastował stanowisko prezesa zarządu i dyrektora w spółce Morskie Domy Składowe...