New Trends in Tourism powraca!

Z każdym dniem coraz bliżej 11. edycji konferencji New Trends in Tourism. Spotykamy się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku oraz on-line już 29 października. Tradycyjnie, NTT to ogromna porcja użytecznej wiedzy, przydatnej nie tylko dla branży turystycznej.Coraz mniej dni dzieli nas od kolejnej edycji konferencji New Trends in Tourism. Wprawdzie w roku 2020 COVID-19 pokrzyżował nam plany, ale teraz wracamy jeszcze silniejsi i lepsi. Tym razem NTT odbędzie się w Europejskim Centrum Solidarności w formie hybrydowej. Częściowo jako spotkanie stacjonarne, a częściowo on-line.

Zapraszamy na 10 wykładów tematycznych i cztery interesujące bloki: marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie, nowe technologie/smartcities. Nie zabraknie także tematów i dobrych przykładów poświęconych zwalczaniu skutków pandemii.

Spotkanie co roku gromadzi około 400 przedstawicieli branży. Konferencja obfituje w wykłady, warsztaty, networking i od zawsze służy wprowadzaniu najnowszych rozwiązań i najlepszych pomysłów w dziedzinie szeroko pojętej turystyki. Z pewnością mocną stroną tego międzynarodowego wydarzenia są znani i cenieni lektorzy oraz wykładowcy z całej Europy. Najbliższa edycja odbędzie się z udziałem takich zagranicznych ekspertów jak m.in. Rob Davidson, Eran Ketter czy Nicolas Hall. Nie zabraknie także specjalistów z naszego kraju. To m.in. Piotr Bucki, Łukasz Wysocki i Krzysztof Roganowicz.

Tradycyjnie już, dzień po konferencji zapraszamy na study toury po Gdańsku.

Szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia: https://newtrendsintourism.com/

Tam też można zarejestrować swój udział, wybierając odpowiedni pakiet.

Do zobaczenia 29 października.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

Opinie (2) 1 zablokowana

  • Nowy trend w turystyce - turystyka aktywna czyli przede wszystkim rowerowa

    Ciekawe, czy będą na ten temat jakieś prezentacje?

    • 0 0

  • Powodzenia XD

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Sławomir Halbryt

Odpowiedzialny za wytyczanie kierunków rozwoju SESCOM, określanie zadań strategicznych oraz...

Najczęściej czytane