Niko-Gaz. Butle gazowe zamówisz z dostawą na telefon

mat. prasowe

Niko-Gaz oferuje pełen asortyment butli gazowych z dostawą i wniesieniem do domu lub firmy na terenie Trójmiasta. Zamówienia można składać telefonicznie, a w razie potrzeby firma oferuje podłączenie butli do kuchenki bądź piecyka.Potrzebujesz butli z gazem do kuchenki lub piecyka? Firma Niko-Gaz mieszcząca się w Gdańsku przy ul. Litewskiej 16Mapka dostarczy produkt nawet w 30 minut od złożenia zamówienia.

Niko-Gaz zajmuje się rozwożeniem butli wraz z wniesieniem i - w razie potrzeby - podłączeniem do kuchenki bądź piecyka.

W ofercie znajduje się pełen asortyment butli gazowych we wszystkich dostępnych rozmiarach: 2, 3, 5, 11 i 33 kg oraz butle z czystym propanem, jak i również butle syfonowe do wózków widłowych.

Butle z gazem na wymianę Niko-Gaz gwarantują ilość, jakość, bezpieczeństwo (sprawdzony zawór i uszczelki gratis) oraz oszczędność. Nie trzeba się martwić brakiem butli, ponieważ po wniesieniu kaucji zwrotnej, opakowanie zostanie wypożyczone.

Zamówień dokonywać należy pod numerem telefonu 504 517 036. Zamówienia przyjmowane są przez sześć dni w tygodniu w godz. 7:30-18.

Firma oferuje możliwość dokonywania płatności kartą, a w przypadku firm - możliwość zawarcia umowy na specjalnych warunkach zakupu. W razie konieczności, zostanie wystawiona faktura VAT dostarczona wraz z gazem.

Niko-Gaz znajdziecie na Facebooku oraz w serwisie Google.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ludzie biznesu

Paweł Olechnowicz

Funkcję prezesa zarządu Grupy Lotos pełnił przez 14 lat - od 12 marca 2002 roku do 13 kwietnia...

Najczęściej czytane