Inwestycje biurowe i magazynowe

Moderna Life

Osiedle Zapiecek

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Morena
miejsce:
ul. Myśliwska i Pagórkowa Mapka
deweloper:
Moderna Life
typ zabudowy:
jednorodzinna, bliźniacza, wielorodzinna
metraż:
40 do 137 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
do I kw. 2013 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Osiedle Zapiecek powstało nieopodal ulicy Kartuskiej. Oznacza to, że każdym środkiem lokomocji można stąd szybko dojechać do gdańskiego Śródmieścia, a przy tym łatwo wydostać się na obwodnicę. Jednocześnie osiedle znajduje się w zacisznym miejscu – jest oddzielone od ulicy Kartuskiej niewielkim pagórkiem.

Na osiedlu zbudowano budynki siedmio- i ośmiorodzinne oraz dwurodzinne segmenty w zabudowie szeregowej. Powstały w otoczeniu już istniejących domów, w nawiązaniu do ich skali i architektury.

Mieszkańcy dwurodzinnych segmentów mogą poczuć się jak we własnych, jednorodzinnych domach, a to dzięki dostępowi do ogródków i garaży.

Projekt powstał w pracowni Projprzem sc.

W pobliżu

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (11) 2 zablokowane

 • Ciekawie, ale zbyt drogo!!!

  Szeregowe mieszkania przy Matecznikowejdawno już wykończone zalegają deweloperowi już trzy lata - cena zbyt wygórowana, jak na całokształt oferty.
  Zaletą są pojemne garaże (zmieszczą 2 auta - jedno za drugim, a oprócz tego jeszcze mnóstwo innych rzeczy), sensowny układ pomieszczeń.
  Jednak dość daleko np. do sklepu i innej infrastruktury.

  • 3 1

 • Extra miejsce, cicho, zieleń, wszędzie blisko, ciekawe mieszkania

  • 3 11

 • osiedle Zapiecek jest osiedlem spokojnym jest gdzie spacerować.można zaobserwować zwierzynę leśną która przychodzi na pobliski jar z przepływającym potokiem .Jednym słowem można wypocząć po ciężkim dniu pracy mieszkając w mieście a zarazem jak na wsi.Polecam mieszkania na tym osiedlu .Sąsiad.

  • 2 10

 • Małe kamienice, mało sąsiadów ale za to dobrze ich słychać, nie ma gdzie wyjść, no i nie ma po czym chodzić, przecież od 4 lat nie ma chodników ( no naprzeciwko mieszkań są ale prowadzą donikąd ) odechciewa się wychodzić, jak samochód przejedzie to tak cię zakurzy że z tej dziurawej cementówki MASZ WSZYSTKO w NOSIE!! Inwestor nie ma pojęcia o infrastrukturze XXI wieku. Zarośnięte dziką trawą pagórki, wały rozsunięte i pozostawione bez ukształtowania, bez żadnych nasadzeń bez placu zabaw ( a mieszkańcy sami zainwestowali w ten placyk), czy jest to powód do dumy????

  • 11 3

 • do d*py

  Osiedle do d*py. Żałuję, że kupiłem tu mieszkanie, deweloper całkowicie olał sprawę drogi dojazdowej. Jest ona w opłakanym stanie i po każdym deszczu jest coraz gorzej. Wymiana zawieszenie systematycznie co roku. Do tego nie ma możliwości podłączenia żadnego internetu i telewizji na kablu, zostaje tylko i wyłącznie tv satelitarna i internet mobilny. A co najlepsze nie zapowiada się żeby miało się cokolwiek zmienić.
  Podsumowując odradzam każdemu.

  Pozdrawiam

  • 12 2

 • Żałuję, że kupiłem tutaj mieszkanie

  Mieszkania wykonczone z najtańszych materiałów, okna nieszczelne, zimą pomimo rozkreconych kaloryferów nie da się ogrzać mieszkania! Współczuję tym, którzy kupili mieszkania na poddaszu! założę sie, że z okien tak cieknie, że w mieszkaniach macie takie zacieki na ścianach jak na klatce schodowej, okna w tych mieszkaniach są takie maluskie, ze sprawia wrażenie jakby w jakiejs norze sie mieszkalo, a żeby je ogrzać bo mieszkania na poddaszu sa zawsze chłodniejsze zimą, to polecam dokupić grzejniki elektryczne i znaleźć dodatkową pracę, żeby być w stanie rachunki opłacić. Przez ściany wszystko slychac! slysze kazdego sasiada! budynki sa zaniedbane! nie ma gdzie wyjść, wszędzie daleko, droga do dzisiaj nie jest zrobiona, ogolnie przed osiedlem to jest wieczny bajzel! dzieci nie mają gdzie wyjsc, pobawić się a samych to strach zostawic... kablówka ledwo co sygnał łapie, internet też marny, z tego co słyszałem to kilku sąsiadów chce sprzedać swoje mieszkania i sie stad wynieść. .. mówi to samo za siebie.... NIE POLECAM

  • 11 2

 • Mi się tam podoba :)

  • 2 2

 • Tragedia

  Zacznę od plusów bo tez są ;)
  - zaciszne miejsce
  - mało sąsiadów
  - blisko centrum/ obwodnicy

  minusy :
  - wykonanie z najgorszych/najtańszych materiałów
  - złe ocieplone budynki / dachy - trzeba grzać na maksa - rachunki za ogrzewanie kosmiczne a w mieszkaniu dalej zimno
  - brak miejsc na spacery
  - brak miejsca dla dzieci ( Pagórkowa )
  - złe wyciszone mieszkania - słuchać jak sąsiedzi sikają , seks, rozmowy, chodzenie ogólnie wszystko jakby mieszkać bez ścian

  Nigdy bym już nie kupiła tego mieszkania, jest w okolicy dużo lepszych inwestycji

  • 5 1

 • Wszystko powoli można zmienić >
  droga została wykonana należycie z kostki.
  chodnik wykonany
  oświetlenie w całym rejonie osiedla poprawione
  uporządkowany stawik z nowymi nasadzeniami
  przebudowana ul pagórkowa
  nasadzenia drzew na ul sw Huberta
  internet światłowodowy
  telewizja na światłowodzie bezpośrednio do klatki
  Co do wad budynków to jak wszystkie w Gdańsku można je usunąć i komfortowo w zieleni blisko centrum mieszkać.
  Zostało jeszcze kilka elementów do zmiany i staramy się to robić jako mieszkańcy.
  Polecam miejsce mające wiele atutów, szczególnie, że nie problem tu zaparkować nawet 4 samochody .

  • 1 0

 • Chodnik conajmniej od roku nie został ukończony

  Można powiedzieć o Zapiecku zapomniano jest XI 2020. Bardzo cieszyliśmy się, jak po 10 latach zrobiono nam drogę a po następnych kilku latach zaczęto chodnik, który nie został ukończony, dlaczego ? bo prywaciasz /bogacz jest na przeszkodzie. Wykupił miesce gdzie nasze dzieci miały jedyny plac zabaw a teraz pewnie wykupił nasz niedokończony chodnik? Pozostawiono wyrwy koło jego wjazdu. Rok czasu!!! Ile jeszcze musimy czekać.Gdzie jest zarządcą?

  • 0 0

1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Maciej Grabski

Przedsiębiorca, inwestor, autor wielu projektów biznesowych. Twórca Olivia Business Centre....