Inwestycje biurowe i magazynowe

Euro Styl

Osiedle przy Błoniach

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Błoń Janowskich Mapka
deweloper:
Euro Styl
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
34 do 70 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od 2019 r. do IV kw. 2022 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Rumia Janowo to lokalizacja bliska zarówno Gdyni, jak i centrum Rumi. Najbliższe sąsiedztwo podlega w ostatnich latach intensywnemu rozwojowi, dzięki czemu powstaje tu nowa część tego miasta. W okolicy inwestycji znajdują się liczne sklepy spożywcze i punkty usługowe, a także przedszkola oraz szkoły.

Tuż obok osiedla, na 28-hektarowym obszarze, powstanie Park Błonia Janowskie, gdzie na okolicznych mieszkańców czekać będą nowoczesne tereny rekreacyjne. W ich ramach powstaną m. in. strefy ogniskowa, piknikowa, seniora, a także miasteczko rowerowe czy ścieżka edukacyjna. Najmłodsi docenią place zabaw i gier, zielony labirynt czy obcowanie z małymi mieszkańcami parku, dzięki domkom dla owadów. Bezpieczny plac zabaw (z tartanową nawierzchnią) powstanie także na terenie samego osiedla.

Osiedle przy Błoniach jest też miejscem, z którego szybko dotrzeć można na plażę w Mechelinkach czy nad kaszubskie jeziora.

Jasne elewacje budynków z elementami w ciepłym kolorze drewna wkomponują się w zieleń okolicy. Płaskie dachy, duże okna oraz ażurowe balustrady balkonów dodadzą budynkom lekkości.

W pierwszym etapie inwestycji powstały cztery budynki, w których mieści się 128 mieszkań w układzie od dwóch do czterech pokoi. W drugim etapie, w sąsiedztwie, powstają kolejne cztery budynki.

Mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji windy, balkony, ogródki z  tarasami i rowerownię. Powstaną tu hale garażowe wyposażone w pomieszczenia na jednoślady i boksy lokatorskie.

Funkcjonalnie zaprojektowane zewnętrzne tereny wspólne zapewnią mieszkańcom przyjazną przestrzeń do życia i sąsiedzkiej integracji. Powstaną tam: duży plac zabaw, wygrodzony tor przeszkód dla psów, stacja serwisowa dla rowerów, kompleks zieleni i elementy małej architektury.

W pobliżu

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Euro Styl
Polityka prywatności
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (5)

 • Błonia (2)

  Obszar Błoń w Rumi znajduje się w liniowo w odległości 700 m. od terenu oczyszczalni ścieków Dębogórze. Szkoda , że w sponsorowanym materiale prasowym nie ma o tym istotnym fakcie najmniejszej zmianki.

  • 5 5

  • Oczyszczalnia ścieków (1)

   700 m to bardzo daleko, mało tego mam znajomych na osiedlu Dębowym i nie mają z tym problemu (niepożądane zapachy).

   • 5 2

   • sorry ale mieszkam przy skm w janowie a to kilka km od oczyszczalni ... jak wiatr wieje w ta strone to czuc smrod unoszacy sie w powietrzu ...wiec jak to jest ? 700 metrow nie czuc a kilka km dalej czuc haha

    • 1 0

 • Koniec budowy osiedla przy bloniach

  Może czas skończyć zabudowę Janowa to jest nudne że strony deweloperów tu było tak dobrze jak niebylo nowej inwestycji osiedla przy Błoniach Q w dodatku Gd, ie jest burmistrz jak mieszkańcy go potrzebuja

  • 0 6

 • wili jak z szamba

  niestety

  • 0 5

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Katarzyna Dobrzyniecka

Ekonomista, Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego Od ponad 10 lat Dyrektor...