Wydarzenie

Oznakowanie CE

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
26 kwietnia 2017 (środa)
miejsce:

PPNT Gdynia  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
bilety:
1450 zł cena netto

Oznakowanie CE - unijne Dyrektywy Nowego i Globalnego PodejściaNa szkoleniu uczestnicy będą zdobywać teoretyczną wiedzę na temat oznakowania CE i regulacji prawnych dotyczących produktów w Unii Europejskiej. A następnie, na podstawie konkretnych przykładów dowiedzą się, jak z niej korzystać.

Jak prowadzimy szkolenie?

Zajęcia będą trwać 6 lub 7 godzin. Całość podzielona jest na 2 części. Dzięki temu uczestnicy będą zdobywać teoretyczną wiedzę na temat oznakowania CE i regulacji prawnych dotyczących produktów w Unii Europejskiej. A następnie, na podstawie konkretnych przykładów dowiedzą się, jak z niej korzystać.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Najlepszych specjalistów. Ludzi, którzy mają aktualną wiedzę i doświadczenie w ocenie zgodności produktów, czyli oznakowaniu CE. Przede wszystkim, na co dzień współpracujemy z klientami z całego świata, którzy chcą mieć pewność, że ich produkty spełniają wszystkie unijne wymagania techniczno-prawne. Dlatego też szkolenie opiera się na zdobytej przez lata wiedzy, doświadczeniu i efektach naszej pracy. Dzięki temu każdy z uczestników ma nie tylko dostęp do najświeższych informacji, ale także ma możliwość dowiedzieć się, jak ich wykorzystanie wygląda w praktyce.

Co Ci oferujemy?

- Wiedzę dotyczącą oznakowania CE i przebiegu procesu oceny zgodności produktu.
- Poparty naszym doświadczeniem zbiór zagadnień, na które warto zwrócić uwagę, ubiegając się o certyfikację produktu.
- Praktyczną wiedzę opartą na przykładach, dotyczącą określania przeznaczenia, zastosowania i norm obejmujących Twój produkt.
- Możliwość nauki w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym lub w siedzibie Twojej firmy.
- Wygodną naukę w małych grupach do 15 osób.
- Kontakt ze szkoleniowcami — specjalistami pracującymi na co dzień w branży certyfikacji produktów i systemów.
- Kto poprowadzi szkolenie?

Piotr R. Gajos — Product Compliance Engineer. Piotr jest założycielem Biura Konsultingowego riskCE z siedzibą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni i rzeczoznawcą wpisanym na listę przy Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Gdańsku w zakresie wyrobów budowlanych, maszyn i urządzeń oraz wymagań EcoDesign. Na co dzień zajmuje się oceną zgodności produktów z techniczno-prawnymi wymaganiami obowiązującymi na terenie UE oraz w innych krajach.

Kiedy: 26.04.2017 (środa)
Gdzie: PPNT Gdynia
Wstęp: płatny, więcej informacji na stronie: http://riskce.pl/kursy/index-course-ce.php oraz pod adresem: joanna.karczemna@riskCE.pl
Mistrzowie w pasach

21 października 2017 (sobota) godz. 10:00 - 18:00

Gdynia,
targi, konferencje
Wstęp wolny
Innowacyjna edukacja

24 listopada 2017 (piątek) godz. 10:15 - 15:00

targi, konferencje
bilety 100 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Moim zdaniem

Strefa start-up