Inwestycje biurowe i magazynowe

Panattoni Europe

Panattoni Park Tricity North

Rumia

miejscowość:
Rumia
miejsce:
ul. Hutnicza Mapka
deweloper:
Panattoni Europe
typ zabudowy:
magazynowa
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od II kw. 2019 r. do IV kw. 2019 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Panattoni Europe realizuje swoje pierwsze centrum dystrybucyjne w okolicach Gdyni - Panattoni Park Tricity North. Inwestycja znajduje się niedaleko od Obwodnicy Trójmiasta (droga S6 prowadząca do autostrady A1 i drogi ekspresowej S7), a także od Bałtyckiego Terminala Kontenerowego Gdynia i od centrum Gdyni. Zapewnia to korzystne połączenie z regionem i sprawną logistykę w obszarze Trójmiasta, zaś położenie w sąsiedztwie trasy wylotowej S6, która przechodzi w autostradę A1, pozwala na szybkie pokonanie kraju od jego północnej do południowej granicy. Trójmiasto znajduje się także na szlaku dwóch ważnych paneuropejskich korytarzy transportowych: VI – łączącego Skandynawię z Południową Europą oraz IA, który przecina kraje nadbałtyckie, takie jak Polska, Litwa, Łotwa i Estonia, co zapewne nie pozostaje bez znaczenia dla operatorów logistycznych, którzy chcieliby skorzystać z nowych powierzchni.

Inwestycja o powierzchni 45 tys. m kw. spełni wymogi certyfikatu BREEAM. Będzie to jedna hala magazynowa klasy A dostosowana do potrzeb lokalnego rynku, zwłaszcza branż morskich, logistyki i lekkiego przemysłu.

Najemcy będą mogli skorzystać z najnowocześniejszych rozwiązań składowania towarów, licznych doków, bram z poziomu „0” oraz obszernych placów manewrowych. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w liczne rozwiązania energooszczędne i proekologiczne.

W pobliżu

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Sławomir Kalicki

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni oraz Strathclyde University (MBA). Od początku pracy...