Inwestycje biurowe i magazynowe

7R Logistic S.A.

Park Logistyczny Gdańsk Kowale

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk
dzielnica:
Kowale
miejsce:
ul. Magnacka 4, 15 Mapka
deweloper:
7R Logistic S.A.
typ zabudowy:
przemysłowa, magazynowa, powierzchnia biurowa
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do I kw. 2018 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Magazyny usytuowane są w bezpośrednim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta, przy węźle Kowale. Wjazd na teren parku logistycznego znajduje się od ulicy Magnackiej.

Lokalizacja obiektu umożliwia bardzo szybki wyjazd z Gdańska na południe Polski - poprzez połączenie z Autostradą A1. Za sprawą połączenia obwodnicą południową Trójmiasta szybko można stąd dojechać także do portu gdańskiego, obwodnicą Trójmiasta do portu gdyńskiego.

Centrum logistyczne Gdańsk Kowale zostało zaprojektowane z myślą o najemcach dystrybucyjnych praktycznie każdej wielkości. Wynająć można tu nie tylko magazyny, ale także biura.

Park logistyczny składa się z pięciu obiektów o łącznej powierzchni 140 tys m kw. Pierwszy budynek o wielkości 13,5 m kw. oddany został do użytkowania w 2010 roku, drugi - 25,9 m kw. oddano w 2012 r., trzeci - 20,7 tys. m kw. powstał w 2014 roku w formule BTS na wyłączne potrzeby firmy BBK SA, właściciela m.in. marki Home & You, Essex i a –Tab). Powstała w 2017 roku hala ma ok. 17,5 tys. m kw. i została wyposażona w oświetlenie LED, posiada 21 doków, w tym jedną bramę kurierską. Największy obiekt - Centrum logistyczne 7R Logistic Gdańsk-Kowale V został oddany w 2017 roku, ma 31,8 tys. m kw. powierzchni. Hala oświetlana jest LEDami, ma system dystrybucji ciepłego powietrza ku dołowi hali oraz wysoką odporność ogniową.

Ostatnia w tym kompleksie, szósta hala, została oddana w styczniu 2018 roku. Ma 18 tys. m kw. Inwestorem w tym przypadku było joint venture spółek 7R i Hillwood.

Wysokość hal magazynowych to 10,5 m.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Janusz Jarosiński

Były prezes Zarządu Morskiego Portu Gdynia. Związany z tym przedsiębiorstwem na różnych...