Inwestycje biurowe i magazynowe

Unimor Development

Pomerania Office Park

Gdańsk

miejscowość:
Gdańsk Stare Przedmieście
dzielnica:
Stare Przedmieście
miejsce:
ul. Żabi Kruk 16 mapa
deweloper:
Unimor Development
typ zabudowy:
powierzchnia biurowa, handel i usługi
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
od I kw. 2016 r. do III kw. 2016 r. zakończona
forum:
dyskusje o inwestycji
Pomerania Office Park to docelowo kompleks trzech budynków o łącznej powierzchni najmu ok. 17 tys. m kw. Biurowce powstają w śródmiejskiej lokalizacji, kilka kroków od Głównego Miasta i najważniejszych gdańskich i wojewódzkich urzędów oraz atrakcji, jakie oferuje Główne Miasto. Komunikacyjnie inwestycja zapewnia szybki wyjazd we wszystkich istotnych kierunkach - w stronę Obwodnicy, a dalej lotniska czy Autostrady A1, w stronę głównej arterii łączącej trzy miasta oraz Warszawę. Niewielka odległość od stacji SKM Śródmieście, przystanków tramwajowych i autobusowych zapewnia dobry dojazd komunikacją miejską z każdej części Trójmiasta.

Pierwszy budynek Zefir, którego realizacja (remont i modernizacja) zakończyła się w październiku 2016 roku idealnie komponuje się z otaczającą zabudową. Jest to czterokondygnacyjny obiekt biurowy, który oferuje ponad 4 600 m kw. powierzchni na wynajem oraz 90 miejsc postojowych, zaaranżowanych na wewnętrznym dziedzińcu.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym i lokalizacji biurowiec spełnia wymogi klasy prestiżu B+. Ponadto, w budynku znajdują się m.in. reprezentacyjny hol oraz unikalne tarasy widokowe, z których widać będzie panoramę Głównego Miasta oraz kanał Motławy.

Kolejny budynek o nazwie Atol będzie miał niecałe 5 tys. m kw powierzchni i zostanie zbudowany od podstaw przy ulicy Rzeźnickiej. zobacz na mapie Gdańska

Za projekt budynku odpowiada gdyńska pracownia A-Plan Bis.
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Więcej na temat tej inwestycji:

Dodaj zdjęcie

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

lokalizacja
1
2
3
4
5
infrastruktura
1
2
3
4
5
architektura
1
2
3
4
5
cena / jakość
1
2
3
4
5

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.