Potrzebujesz biura "na miarę"?

fot. materiały prasowe

Lokalizacja w centrum miasta Gdańska, w bezpośrednim sąsiedztwie komunikacji miejskiej, w nowoczesnym butikowym obiekcie zapewniającym wysokiej klasy powierzchnię, ale też bezpieczne środowisko pracy (certyfikat BREEAM) - tego dziś oczekują przedsiębiorcy. Wszystkie te kryteria spełnia Eternum, nowoczesny budynek biurowy, usytuowany w historycznej części Gdańska przy Placu Solidarności.Butikowe nieruchomości biurowe to świetna oferta dla małych i dużych firm, które zwykle nie są klientami dla kompleksów biurowych zasiedlanych przez wielkie korporacje z licznym zespołem. Jednak dziś, w dobie pandemii i spowolnienia gospodarczego, jest to również interesująca alternatywa dla dużych organizacji, które szukają optymalizacji kosztów ze względu na zmianę charakteru pracy zespołów, choćby z powodu wdrożenia pracy on-line.

Eternum doskonale wpisuje się w powyższy trend. Budynek biurowy zlokalizowany jest u zbiegu ulic Nowomiejskiej i JaraczaMapka w jednym z najbardziej charakterystycznych punktów w Gdańsku tuż obok Europejskiego Centrum Solidarności, w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta.

fot. materiały prasowe

Lokalizacja Eternum umożliwia najemcom oraz pracownikom dojazd do biurowca za pomocą środków transportu publicznego (kolej miejska, tramwaje, autobusy). Przy budynku zlokalizowano też stojaki dla rowerów, w pobliżu znajdują się również stojaki miejskie. Dla wygody rowerzystów, przy budynku zamontowano również ogólnodostępną stację naprawczą oraz technicznej obsługi rowerów.

fot. materiały prasowe

Modernistyczny projekt i wysoki standard wykończenia sprawiają, że biurowiec ten zapewnia bardzo dobre warunki do pracy, a ponadto świetnie wkomponowuje się w otoczenie. Przeszklony budynek wznosi się na 9 kondygnacji. W kondygnacji podziemnej znajduje się parking dla samochodów, na parterze zaprojektowane zostały lokale usługowe i miejsce na kantynę, natomiast piętra od 1 do 7 to powierzchnie biurowe.

Na pewno atutem tego miejsca jest jego kompaktowość. W dobie obostrzeń sanitarnych w takim kameralnym obiekcie łatwiej zagwarantować pracownikom i klientom bezpieczeństwo. Łatwiej zarządzać przestrzenią wspólną.

Dla nowych najemców układ powierzchni zostanie zaprojektowany i zaplanowany według indywidualnych potrzeb. Biura mogą wynająć tutaj przede wszystkim małe i średnie firmy:
  • 52 m kw dla 6-7 osób,
  • 135 kw dla ok 10-15 osób, 
  • 200 kw dla ok. 20 osób,
  • 260 kw dla 25-30 osób,
  • 370 kw dla 35-45 osób,
  • 600 kw całe własne piętro, z możliwością powiększenia o kolejne 220 m kw z fenomenalnym widokiem na stocznię i panoramą miasta w tle.


fot. materiały prasowe

Firmy zainteresowane osiedleniem się w Eternum mogą też liczyć na fachowe doradztwo.

- Jesteśmy ogólnopolską agencją nieruchomości komercyjnych specjalizującą się w wynajmie biur. Kompleksowo obsługujemy i doradzamy małym, średnim i dużym firmom z Polski i zagranicy w procesie wynajmu biura. Mamy w tej materii duże doświadczenie - mówi Tomasz Węglarz, członek zarządu Biuro Na Miarę.
Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt mailowy (tomasz@biuronamiare.pl) lub pod nr tel. 665 324 713.

* możliwość dodania komentarzy lub jej brak zależy od decyzji firmy zlecającej artykuł

 

Ludzie biznesu

Sławomir Halbryt

Odpowiedzialny za wytyczanie kierunków rozwoju SESCOM, określanie zadań strategicznych oraz...

Najczęściej czytane