• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Inwestycje biurowe i magazynowe

Semeko

Prima Reda

Reda

miejscowość:
Reda
miejsce:
ul. Kosynierów Mapka
deweloper:
Semeko
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
28.4 do 101.3 m2
sprzedaż:
w trakcie 
realizacja:
do IV kw. 2024 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Prima Reda powstaje przy ulicy Morskiej w Redzie tuż przy granicy z Rumią, w otoczeniu inwestycji, które powstały za sprawą tego samego dewelopera. Pomiędzy budynkami mieszkalnymi nie brakuje punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych, które zapewniają komfort codziennego życia w tej lokalizacji. Kilkaset metrów od inwestycji znajduje się Aquapark Reda.

Do centrum Gdyni dotrzeć można szybko ulicą Morską lub pociągiem SKM, do którego można dotrzeć na piechotę. Z Prima Redy szybko wyjechać można także w stronę Półwyspu Helskiego. Także wokół całej inwestycji zorganizowano liczne ścieżki piesze i rowerowe, plac zabawy oraz wygodne ławki, co pozwoli na aktywne i różnorodne spędzanie czasu nieopodal własnego domu.

Subtelne kolory elewacji i ciekawe bryły budynków sprawiają, że prezentują się lekko i nowocześnie. Dachy hal garażowych znajdujących się pod osiedlem wykorzystane zostaną do stworzenia zielonego tarasu z placem zabaw dla dzieci.

Budowa inwestycji podzielona jest na etapy. W pierwszym z nich do kwietnia 2022 roku powstaną trzy segmenty sześciokondygnacyjne połączone halami garażowymi - łącznie 88 mieszkań o różnych typach aranżacyjnych (w segmencie A powstanie 30 lokali, w segmencie B i C po 29 lokali). Wśród nich są lokale od dwu- do czteropokojowych.

Drugi etap, czyli drugi budynek podzielony został na dwa segmenty: dziewięcio- i siedmiokondygnacyjny. W pierwszym z nich znajduje się 40 mieszkań w układzie od dwóch do czterech pokoi i metrażach od 34,5 do 101,3 m kw. W segmencie B powstało 58 mieszkań. Lokale mają balkony, tarasy, a na parterze ogródki.

W ostatnim etapie - do kwietnia i grudnia 2024 roku - powstanie budynek z najwyższym, dominującym nad inwestycją segmentem C. Będzie miał on 18 kondygnacji, a otaczające go segmenty A, B i D - dziewięć, jedenaście i siedem kondygnacji. Łącznie w etapie tym zaprojektowano 165 mieszkań.

Projekt inwestycji powstał w pracowni projektowej dewelopera.

W pobliżu

Zapytaj dewelopera o ofertę

Deweloper: Semeko
Polityka prywatności
Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1)

  • z tych najwyższych pięter pewnie będzie piękny widok

    • 2 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Leszek Pankiewicz

Od 2011 prezes zarządu Solwit SA. Aktywnie uczestniczył w rozwoju projektów inwestycyjnych w...