stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Przywództwo, motywowanie oraz efektywne zarządzanie zespołem: warsztaty menadżerskie dla kobiet pracujących w branży mor

Przywództwo, motywowanie oraz efektywne zarządzanie zespołem: warsztaty menadżerskie dla kobiet pracujących w branży morskiej.

mar 6-7

piątek - sobota

Gdańsk Sopot, Politechnika Gdańska, Hotel...
Wstęp wolny
mar 15

niedziela, godz. 10:00 - 16:00

Gdańsk, Sopot,
Wstęp wolny
Cykl warsztatów obejmuje cztery spotkania: 8, 9, 23 i 24 listopada w godzinach 9:30-14:30. Zgłoszenie się jest deklaracją udziału we wszystkich czterech spotkaniach.

Cykl skierowany jest on do kobiet pracujących w branży morskiej i planujących rozwój kariery zawodowej.

Podczas warsztatów poruszone zostaną następujące tematy:

Kierowanie a przywództwo - techniki menadżerskie w budowaniu zespołów. Samoświadomość i automotywacja liderki;
Style komunikacji (w tym role w zespole) oraz style kierowania, sposoby dopasowania się do każdego z nich oraz opis i diagnoza własnego stylu;
Cele zespołu wpływające na skuteczność pracy zespołowej - organizacja pracy zespołu;
Rozwiązywanie sytuacji trudnych komunikacyjnie. Komunikacja w zespole zwiększająca efektywność pracy (rozmowy kierownicze);
Jak motywować pracowników/pracownice? Środki i narzędzia stosowane w procesie motywacyjnym (instruktaż, delegowanie). Jak pozyskiwać ludzi do realizacji celów zespołu?
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prowadząca: dr Anna Strzałkowska - wykładowczyni w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła psychologię i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2002 roku prowadzi szkolenia dotyczące komunikacji interpersonalnej, budowania zespołów, obsługi klienta, budowania długofalowych relacji z klientami, i in. Od wielu lat związana z Ośrodkiem Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku.

Więcej informacji: Anna Miler, a.miler@inkubatorstarter.pl, 58 731 65 54

"Kobiety też budują statki" to projekt Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER mający na celu wspieranie kobiet w branży morskiej. Informacje o innych wydarzeniach w ramach projektu: http://kobiety.inkubatorstarter.pl/.

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska

Informacja o biletach

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje weryfikacja zgłoszenia pod kątem miejsca zatrudnienia Uczestniczki (czy jesteś kobietą pracującą w branży morskiej), a w przypadku pozytywnego przejścia weryfikacji - decyduje kolejność zgłoszeń.

https://evenea.pl/event/warsztaty-menadzerskie-dla-kobiet/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...