stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Przywództwo, motywowanie oraz efektywne zarządzanie zespołem: warsztaty menadżerskie dla kobiet pracujących w branży mor (1 opinia)

Przywództwo, motywowanie oraz efektywne zarządzanie zespołem: warsztaty menadżerskie dla kobiet pracujących w branży morskiej.

mar 6-7

piątek - sobota

Gdańsk Sopot, Politechnika Gdańska, Hotel...
Wstęp wolny
mar 15

niedziela, godz. 10:00 - 16:00

Gdańsk, Sopot,
Wstęp wolny
Cykl warsztatów obejmuje cztery spotkania: 8, 9, 23 i 24 listopada w godzinach 9:30-14:30. Zgłoszenie się jest deklaracją udziału we wszystkich czterech spotkaniach.

Cykl skierowany jest on do kobiet pracujących w branży morskiej i planujących rozwój kariery zawodowej.

Podczas warsztatów poruszone zostaną następujące tematy:

Kierowanie a przywództwo - techniki menadżerskie w budowaniu zespołów. Samoświadomość i automotywacja liderki;
Style komunikacji (w tym role w zespole) oraz style kierowania, sposoby dopasowania się do każdego z nich oraz opis i diagnoza własnego stylu;
Cele zespołu wpływające na skuteczność pracy zespołowej - organizacja pracy zespołu;
Rozwiązywanie sytuacji trudnych komunikacyjnie. Komunikacja w zespole zwiększająca efektywność pracy (rozmowy kierownicze);
Jak motywować pracowników/pracownice? Środki i narzędzia stosowane w procesie motywacyjnym (instruktaż, delegowanie). Jak pozyskiwać ludzi do realizacji celów zespołu?
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prowadząca: dr Anna Strzałkowska - wykładowczyni w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła psychologię i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2002 roku prowadzi szkolenia dotyczące komunikacji interpersonalnej, budowania zespołów, obsługi klienta, budowania długofalowych relacji z klientami, i in. Od wielu lat związana z Ośrodkiem Doradztwa i Treningu Kierowniczego w Gdańsku.

Więcej informacji: Anna Miler, a.miler@inkubatorstarter.pl, 58 731 65 54

"Kobiety też budują statki" to projekt Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER mający na celu wspieranie kobiet w branży morskiej. Informacje o innych wydarzeniach w ramach projektu: http://kobiety.inkubatorstarter.pl/.

Sfinansowano ze środków Miasta Gdańska

Informacja o biletach

Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje weryfikacja zgłoszenia pod kątem miejsca zatrudnienia Uczestniczki (czy jesteś kobietą pracującą w branży morskiej), a w przypadku pozytywnego przejścia weryfikacji - decyduje kolejność zgłoszeń.

https://evenea.pl/event/warsztaty-menadzerskie-dla-kobiet/

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...