stat
Wydarzenie już się odbyło

Roomle - twórz samodzielnie plany 2D i 3D!

lut 20

czwartek, godz. 17:00 - 21:00

Sopot,
bilety 250 zł
lut 26

środa, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Roomle pomaga w planowaniu i wyposażeniu pomieszczeń mieszkalnych i biurowych! Sprytny i intuicyjny jak żadne inne narzędzie do planowania: rysuj układy, dodawaj ściany, podłogi i meble i wyświetl wynik w 3-D / AR / VR. Roomle oferuje katalog online z inspirującymi, wyjątkowo dobrze dobranymi elementami!

Na warsztatach przeprowadzimy Cię przez cały proces od ściągnięcia programu i założenia konta do tworzenia samodzielnie planów 3D i 2D! Pokażemy sztuczki i ułatwienia, a także najczęściej popełniane błędy. Zabierz ze sobą laptopa i naucz się krok po kroku jak kreować plany, ktore przybliżą Cię do sprzedaży nieruchomości i lokali!
_________________
Prowadzący: Natalia Wiśniewska

Swoją działalność w zakresie obsługi obrotu nieruchomościami rozpoczęłam w 2017 roku, wtedy też rozpoczęłam pracę w jednym z trójmiejskich biur nieruchomości. Posiadam także wiedzę w zakresie egzekucji z nieruchomości, którą zdobyłam pracując w kancelariach komorniczych, a także w zakresie obsługi kredytów hipotecznych.

W chwili obecnej prowadzę własną działalność, a rok 2019 był przełomem w moim doświadczeniu zawodowym. Przeprowadziłam łącznie 25 transakcji na rynku wtórnym i pierwotnym, a także prowadziłam transakcje sprzedaży gruntów oraz najmów lokali mieszkalnych i komercyjnych. Stopniowo wprowadzałam nowe rozwiązania tak aby każda transakcja przebiegła sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie. Na dzień dzisiejszy już wiem, że dobra oferta to nie tylko dobre zdjęcia nad którymi pracował dobry fotograf. Za dobrą ofertą stoi również jej opracowanie, opis, ładny rzut, odpowiedni marketing oraz atmosfera nie tylko podczas prezentacji ale również podczas całego procesu sprzedaży/zakupu nieruchomości.

Informacja o biletach

REJESTRACJA NA STRONIE OBOWIĄZKOWA https://www.propertyspot.pl/events/roomle
W przypadku braku miejsc tworzymy listę rezerwową.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...