• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Rzemieślnicza 15

typ zabudowy
powierzchnia biurowa
realizacja
do II kw. 2020 r. zakończona
metraż
121 do 2491 m2
sprzedaż
w trakcie 
deweloper

Opis inwestycji

Rzemieślnicza 15 powstała w centrum Trójmiasta, na granicy Sopotu i Gdańska. Lokalizacja biurowca umożliwia dogodny dojazd samochodem, rowerem lub komunikacją miejską - blisko stąd do przystanku SKM Wyścigi.

Budynek ma cztery kondygnacje. Na kolejnych piętrach możliwa jest aranżacja otwartych przestrzeni biurowych, jak i mniejszych, podzielonych między kilku najemców modułów.

Na parterze zaplanowano recepcję z lobby, budynek jest całodobowo chroniony i wyposażony w kontrolę dostępu. W jego podziemiu powstała hala garażowa z 32 miejscami postojowymi, kolejne 30 miejsc dostępne jest na zamkniętym terenie inwestycji. Rowerzyści korzystać mogą z zaplecza dla rowerzystów z szatnią i prysznicami.

Projekt budynku powstał w sopockiej pracowni Architektura Mariusz Kalinowski & Grzegorz Kartanowicz.
Jeśli znalazłeś błąd w prezentacji lub chcesz zgłosić nową inwestycję, napisz: inwestycje@trojmiasto.pl

Ogłoszenia

Aktualnie brak ogłoszeń w tej inwestycji

W pobliżu

Artykuły

Opinie

Ludzie biznesu

Hanna Kąkol

Od 1999 r. dyrektor zarządzający firmy Perfect Consulting, która powstała z jej inicjatywy. Działalność Perfect Consulting obejmuje usługi doradztwa personalnego oraz szkolenia interpersonalne. Firma specjalizuje się w stosowaniu oraz wdrażaniu narzędzi wspomagających zarządzanie kapitałem ludzkim. Ukończyła Zarządzanie i Marketing na WSAiB w Gdyni. Studia podyplomowe podjęła na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Gdańskim. Jest również absolwentką studiów MBA w Gdańska...

Najczęściej czytane