• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Sklepy ogłaszają szybszą Wielkanoc

szym
7 lutego 2023, godz. 13:30 
Opinie (124)
W jednym z trójmiejskich marketów na wystawach pojawiły się czekoladowe, wielkanocne zające i jajka. W jednym z trójmiejskich marketów na wystawach pojawiły się czekoladowe, wielkanocne zające i jajka.

Choć do Wielkanocy jeszcze ponad dwa miesiące, w trójmiejskich marketach już można znaleźć czekoladowe króliki i pisanki. - Niedługo, w wyścigu o klienta, będą to sprzedawać drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia - napisał jeden z czytelników Raportu z Trójmiasta, gdzie pojawiła się informacja o wielkanocnej wystawie.1
miejsce: Sklepy ogólnospożywcze
Delikatesy Marco
Gdynia, Warszawska 13
5


Przeszkadzają ci "wcześniejsze święta" w sklepach?

W ostatnich dniach aura w Trójmieście przypomina tę typową dla Bożego Narodzenia. Mimo to w niektórych marketach trwają już przygotowania do "wiosennych" Świąt Wielkanocnych. Dzieje się tak, mimo że Wielkanoc wypada w tym roku dopiero 9 kwietnia.

O nietypowej wystawie poinformowali nas czytelnicy w Raporcie z Trójmiasta. Dziękujemy za sygnał.

- Święta, święta i po świętach... dzięki takiej polityce handlu święta kończą się, zanim się zaczną - napisał jeden z internautów.
Kolejny zażartował, że już rozpoczyna "świąteczne porządki".

W sklepach już Wielkanoc (39 opinii)

Aldi w Gdańsku wystawił wielkanocny asortyment
Aldi w Gdańsku wystawił wielkanocny asortyment
Boże Narodzenie też przyszło wcześniej. W sklepachCo ciekawe, do podobnej sytuacji doszło w listopadzie ubiegłego roku, tyle że wówczas w galeriach można było poczuć "gwiazdkowy" klimat, mimo późnej jesieni za pasem.

- Przez chwilę pomyślałam, że zapadłam ostatnio w głęboki sen, przespałam październik oraz listopad i obudziłam się w grudniu. Zapytałam jednego ze sprzedawców, czy dostanę coś na Halloween. Usłyszałam: "nie, u nas od dawna jest już Boże Narodzenie" - mówiła nam wówczas jedna czytelniczek.

szym

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (124)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Kinga Stawicka

Dyrektor Sprzedaży Krajowej w firmie Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub - wiodącego producenta i...

Najczęściej czytane