stat
Impreza już się odbyła

Śniadanie Mistrzyń: Ewelina Puszkin - niezwykła motywatorka

Jak wygląda droga od stabilnej pracy i ułożonego życia, przez korytarz onkologii, do prowadzenia własnej restauracji? Czy można się podnieść, jeśli w trakcie trudnej choroby traci się pracę? Kim jest Patient Advocate i co jest fascynującego w chirurgii piersi? Między innymi na te pytania odpowie Ewelina Puszkin.

bilety 30 zł
Kup bilet
Ewelina Puszkin - dziewczyna, dla której wyzwania i niewiadome są największymi motywatorami w życiu. Kobieta biznesu, która potrafi w jednej ręce trzymać telefon i finalizować międzynarodowe projekty, podczas gdy drugą zmywa naczynia lub obsługuje gości w restauracji.

Porozmawiamy z Eweliną o pomysłach na życie, o tym, czy można połączyć prowadzenie fundacji z własną firmą i życiem prywatnym. Bądźcie z nami w piątek, 31 sierpnia br., o godz. 09:00.

Plan spotkania:

09:00 - Zaczynamy - networking przy śniadaniu
09:30 - Rozmowa z Mistrzynią - Eweliną Puszkin
10:15 - Czas na pytania
10:45 - Luźne rozmowy uczestniczek


Spotkanie poprowadzi Anna Fibak - wiceprezeska zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu, właścicielka agencji Fibak PR i partnerka PR agencji Around Brand Consulting.

Wierzymy, że każda kobieta ma "mistrzowski gen". Niektóre już osiągnęły mistrzostwo w wybranej dziedzinie, niektóre są na początku własnej drogi do mistrzostwa, niektóre chciałyby ten uśpiony jeszcze gen obudzić. Jesteśmy przekonane, że bez względu na to, do której grupy się zaliczymy, możemy sobie wzajemnie pomóc.

"Śniadanie Mistrzyń" to nie tylko okazja do wysłuchania interesującej prezentacji. To również czas na dyskusję z gościem, wymianę doświadczeń, dzielenie się inspiracjami i nawiązywanie nowych kontaktów. To również networking w towarzystwie pysznych śniadaniowych cudów, przygotowanych tym razem przez Restaurację Lobster.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    40 zł
Zapisy na stronie: www.sniadaniemistrzyn3.evenea.pl

Członkinie PSKB - wstęp bezpłatny
Bilet dla mistrzyni - 40 zł

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Kasprzak

Były prezes zarządu Międzynarodowych Targów Gdańskich. Na stanowiskach kierowniczych pracował...