stat
Impreza już się odbyła

Śniadanie Pomorskie z PKB

Kolejne wydarzenie biznesowe w ramach cyklu "Śniadanie Pomorskie z PKB". Temat spotkania: Jakość zabezpieczeń inwestycji w nieruchomości oraz potencjał rynku nieruchomości w Polsce.

sty 23

sobota, godz. 16:15 - 18:00

Online
Wstęp wolny
Pomorski Klub Biznesu & Real Estate Projects Group zapraszają na kolejne wydarzenie biznesowe w ramach cyklu "Śniadanie Pomorskie z PKB". Podczas spotkania prowadzący przedstawią jak wygląda potencjał rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce, opowiedzą o możliwych rodzajach form zabezpieczeń inwestycji oraz o kwestiach związanego z tym ryzyka.

Kiedy: 14.12.2018 (piątek), godz. 8.00
Gdzie: Hotel Sadova Gdańsk | ul. Łąkowa 60| Gdańsk

Agenda spotkania:
08:00-8:30- networking przy kawie
08:30-9:00 - prezentacja firmy Real Estate Projects Group
09:30-10:00 - Rzeczowe formy zabezpieczenia wierzytelności, ze szczególnym uwzględnieniem
przywłaszczenia, Grzegorz Ufnal (Property Secured Fund S.A.)
10:00-10:30 - networking przy śniadaniu


Informacje o organizatorach i prelegentach:
GRZEGORZ UFNAL
Magister Prawa. Przewodniczący Rady Nadzorczej Property Secured Fund S.A. Dysponujący wieloletnim doświadczeniem, zarówno z zakresu doradztwa i pośrednictwa finansowego oraz bankowości hipotecznej, jak i kierownictwa działem prawnym Enhanced Property and Equity Fund S.A.

POMORSKI KLUB BIZNESU
Pomorski Klub Biznesu to inicjatywa właścicieli firm i kadry zarządzającej pomorskiego biznesu. Członkowie Klubu aktywnie wspierają się w kontaktach zawodowych i towarzyskich, rozwijając i propagując inicjatywy, postawy i działania - sprzyjające rozwojowi przedsiębiorczości i przedsiębiorców Pomorza - członków i partnerów Pomorskiego Klubu Biznesu.

REAL ESTATE PROJECTS GROUP
REP GROUP realizuje projekty najbardziej prestiżowych nieruchomości w Polsce, które charakteryzują się wysoka stopą zwrotu. Grupa kapitałowa inwestuje w nieruchomości komercyjne, a także projekty mieszkaniowe. REP GROUP współpracuje z największymi firmami specjalizującymi się w komercjalizacji prestiżowych nieruchomości w Polsce oraz z zagranicznymi i polskimi inwestorami, funduszami private equity i instytucjami publicznymi w obszarze sprzedaży nieruchomości.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    50 zł
Zapisy drogą elektroniczną na adres: p.kakol@pomorskibiznes.org
Członkowie PKB bezpłatnie.
Opłata dla pozostałych chętnych wynosi 50zł.
Ilość miejsc ograniczona.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Magdalena Nowicka

Head of IT Poland w Nordea Bank AB. Absolwentka Wydziału Matematyki Uniwersytetu Marii...