• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Śniadanie de luxe

Program przeprowadzony zostanie w kameralnym gronie, w formie panelu dyskusyjnego, tak by każdy z zaproszonych gości swobodnie mógł porozmawiać́ z ekspertami. Udział w wydarzeniu wezmą ludzie ciekawi świata, kochający podróże, przedstawiciele firm, podróżnicy oraz klienci Prestiż Magazyn Trójmiejski oraz W Ślizgu!

paź 8

niedziela, godz. 12:00

Gdynia,
Wstęp wolny
Śniadanie De Luxe to idealna przestrzeń do zdobycia interesującej wiedzy, nawiązania i pielęgnowania relacji opartych na zaufaniu i rekomendacji. Głównym tematem spotkania będą niecodzienne podróże oraz pasje jako styl życia. Skupimy się na podróżach, w tym jachtem pod żaglami. Dowiemy się jakie są możliwości czarteru jachtu, na co zwrócić uwagę wybierając się w rejs z rodziną, jakie kierunki wybrać, a także jak przyjemnie oraz aktywnie spędzić wolny czas.

Gościem specjalnym spotkania będzie Jakub Krzyżak, który zarazi nas swoimi pasjami do aktywnego i zdrowego stylu życia. Jakub na co dzień zajmuje się produkcją endorfin na masową skalę. Jest mówcą motywacyjnym, trenerem, pasjonatem sportu i życia. W trakcie spotkania opowie jak pozostawić strefę komfortu i udowodni, że przyzwyczajenie nie musi być drugą naturą człowieka. Gwarantujemy dużo pozytywnej energii. Na zakończenie wydarzenia, każdy z gości otrzyma upominki w formie gift packów.

Eksperci i prelegenci wraz prowadzącym wydarzenie będą̨ rozmawiać́ z zaproszonymi gośćmi podczas dwóch sesji. W przerwie każdy z gości może wymienić́ się̨ wzajemnymi doświadczeniami oraz zapisać się na jazdy testowe partnera wydarzenia.

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Tomasz Basiński

W latach 1987 – 1990 kształcił się w sopockim Policealnym Studium Zawodowym w specjalności...