stat
Impreza już się odbyła

Śniadanie w Parku

Przyjdź i przywitaj dzień wśród swoich! Poznaj ambitnych ludzi z parkowej społeczności, którzy jak Ty dążą do tego, by odnieść sukces.

8 lipca - 31 sierpnia 2021

Gdynia,
bilety 30 zł
wrz 5

niedziela, godz. 18:00

bilety 50 zł
Zapraszamy Was na pyszne śniadanie i poranną dawkę kofeiny w towarzystwie firm parkowych - to idealna okazja do wymiany doświadczeń, inspiracji, czy zdobycia nowych kontaktów biznesowych i klientów. Wiemy, że kawa jest motorem innowacji, a towarzyskie spotkania kończą się wielkimi biznesowymi projektami. "Śniadanie w Parku" to dawka pozytywnej energii i inspiracji oraz szansa na poszerzenie swojej sieci kontaktów biznesowych i poznanie innych osób, działających w PPNT Gdynia. Nieważne zatem, czy jesteś "starym wyjadaczem" w świecie networkingu czy też zupełnym debiutantem - zarezerwuj sobie czas w piątek, 31 stycznia.

Spotkanie ma na celu bliższe poznanie się parkowej społeczności. Wzajemna wymiana doświadczeń i zakresu świadczonych usług może przyczynić się do współpracy przy wspólnych projektach biznesowych - przyjdź i poznaj swojego sąsiada z Parku.

Informacja o biletach

wymagana rejestracja: https://evenea.pl/event/sniadaniewparku/

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Grzegorz Bierecki

Grzegorz Bierecki urodzony 28 października 1963 roku. Od 1990 prezes Fundacji na Rzecz Polskich...