Wydarzenie

stat

Spotkanie Forum Kobiet Biznesu

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
7 grudnia 2017 (czwartek)
godzina:
17:00
miejsce:

Holistic Clinic  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 241/6 (Nowe Orłowo)
bilety:
na zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie na spotkanie Forum Kobiet Biznesu "Pracodawców Pomorza" pod nowym kierownictwem na zaproszenie Pani Karoliny Sozańskiej.Karolina Sozańska - Dyrektor Zarządzający/właściciel kliniki medycyny estetycznej i regeneracyjnej: HOLISTIC CLINIC Gdynia. Manager z ponad 10-cio letnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych w europejskich i amerykańskich korporacjach w biznesie medycznym.

W swojej karierze prowadziła wiele interdyscyplinarnych i kluczowych dla biznesu projektów, które znalazły swoje uznanie na forum międzynarodowym. Współpracowała z wieloma czołowymi liderami opinii i wysokiej klasy specjalistami w zakresu medycyny - zarówno z kraju jak i z zagranicy.

Porzuciła życie korporacyjne w Warszawie i swoją przyszłość związała z prywatnym biznesem - naturalną medycyną estetyczną i regeneracyjną. Stworzyła unikatowe miejsce na mapie Pomorza: pierwszą klinikę z ogólnopolskiej sieci Holistic Clinic.

Interesuje się marketingiem, psychologią, psychodietetyką, a także wszystkim co związane ze zdrowym trybem życia. Lubi podróżować. Kreatywna perfekcjonistka, ceniącą ponad wszystko bezpieczeństwo, wysoką jakość, profesjonalizm. Prywatnie: mama trójki dzieci, pełna empatii w stosunku do innych.

Często angażuje się w interdyscyplinarne projekty aktywizujące i promujące kobiety w społeczeństwie. Autorka projektu Nasza Kobiecość.

Projekt Nasza Kobiecość został stworzony z potrzeby serca i jako odpowiedź na potrzeby innych kobiet. Jest owocem rozmów podczas spotkań dla kobiet organizowanych w mojej klinice medycyny estetycznej Holistic Clinic Gdynia i po wykładach motywacyjnych. Stale istnieje potrzeba by rozwijać kobiety w kwestii budowania własnej wartości, kompetencji, odkrywania pasji oraz poznawania siebie na różnych etapach życia. Kobiety deklarują chęć uczęszczania na WYJĄTKOWE spotkania, podczas których będą mogły eksplorować różne obszary tematyczne dotyczące kwestii kobiecości. Chcą dzielić się swoimi doświadczeniami i czerpać inspiracje od siebie nawzajem. Są chętne by zdobywać wiedzę dla siebie od naszych wyjątkowych Gości.

By odkrywać siebie, by móc budować siebie, by w końcu kochać siebie.
3cityVR meetup

21 grudnia 2017 (czwartek) godz. 18:00

targi, konferencje
Wstęp wolny
Biznesowa szybka randka - ZMIANA TERMINU

31 stycznia 2018 (środa) godz. 9:00 - 12:00

Gdynia,
targi, konferencje
bilety 60 zł
ulgowy 50 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
12.12.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Moim zdaniem

Strefa start-up