stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie Klubu HR

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu HR w Olivia Business Centre. Tym razem eksperci skoncentrują się na różnorodności kulturowej, która staje się codziennością polskich pracodawców.

w każdy poniedziałek (do 27.04), godz. 16:15 - 17:15

Wstęp wolny
mar 13

piątek, godz. 18:00

bilety 29  zł

- Różnorodność kulturowa ma wiele wymiarów, polega na łączeniu kultur organizacyjnych oraz tradycyjnych elementów takich, jak płeć, wiek, pochodzenie oraz przekonania. Chciałabym zainspirować uczestników do zastanowienia się na dobrymi praktykami z innych firm, biznesów, rynków i krajów - wyjaśnia Małgorzata Gwozdz, Dyrektor do Spraw Personalnych w Olivia Business Centre.

Spotkanie rozpocznie Ryszard Świlski, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego, który tym razem wystąpi w roli menedżera kilku tysięcy ludzi z niebiznesowej branży. Następnie swoje prezentacje i refleksje zaprezentują zebranym menadżerowie, którzy mieli okazję z sukcesami pracować na zagranicznych rynkach.

Cieszący się rosnącą popularnością Klub HR jest inicjatywą Olivia Business Centre powołaną w czerwcu 2018 roku. Partnerami przedsięwzięcia są Loża Gdańska BCC i Trainingdesigners, z powodzeniem prowadzący program szkoleniowy podnoszący kompetencje menadżerów HR.

- Filozofia klubu opiera się na potrzebie integracji środowiska HR w Trójmieście, stworzenia wspólnej platformy i podnoszenia kompetencji. Obecnie jest w nim zapisanych ponad 150 specjalistów z firm z całego Trójmiasta. Podczas każdego spotkania staram się zaproponować inspirującą wiedzę i przykład dobrej praktyki HR z konkretnej firmy - tłumaczy Małgorzata Gwozdz, pomysłodawczyni Klubu HR.

Spotkania Klubu pozwalają na międzynarodową wymianę doświadczeń, która w połączeniu z wiedzą całkowicie zmienia oblicze i sposób zarządzania zasobami ludzkimi w Trójmieście. Środowisko skupione wokół Klubu stale się powiększa, w każdej odsłonie uczestniczą znani i cenieni goście.

- Zaproszenie do Klubu przyjęli eksperci z Reutersa, GPEC, GE i SWPS. Mieliśmy możliwość fantastycznego spotkania z Perrym Timmsem, brytyjskim influencerem z branży HR, jak również z reprezentantami firmy Bayer, Arrow i Ricoh - podkreśla Gwozdz.

Najbliższe spotkanie Klubu HR realizowane w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy odbędzie się 9 maja br., o godzinie 12.00 w Sky Club w budynku Olivia Tower.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Adam Roman

Członek zarządów Sopockiego Towarzystwa Ubezpieczeń Ergo Hestia SA i Sopockiego Towarzystwa...