stat
Impreza już się odbyła

Spotkanie wymiany ofert

Zdajemy sobie sprawę, że jakość pracy pośrednika to w dużej mierze szybkość finalizacji transakcji. Organizowane przez nas spotkania mają na celu przede wszystkim wymianę ofert.

kwi 6

poniedziałek, godz. 17:30 - 19:00

Wstęp wolny

w każdy czwartek (od 01.04 do 09.04.2020), godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Stwarzają w ten sposób sporą szansę na zdecydowanie szybsze znalezienie poszukiwanej nieruchomości, czy klienta. Podczas prezentacji nieruchomości pośrednicy wymieniają się także swoim doświadczeniem i cennymi uwagami dotyczącymi ofert. Nie bez przyczyny mówi się, że w grupie siła. Dlatego jeśli zależy Ci na stałym rozwoju i byciu skutecznym nie może Cię zabraknąć.

Jak to działa?
Każdy z Was będzie miał szanse opowiedzieć o swojej nieruchomości lub kliencie, podzielić się trudnościami i dopytać o radę. Może wśród Was jest idealna nieruchomość lub klient, którego szukacie.
Zapraszamy także tych, którzy nie współpracują jeszcze z nami, a chcieliby zobaczyć jak wyglądają nasze spotkania i jak działamy.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA
Tylko zapisy na naszej stronie są potwierdzeniem rezerwacji miejsca na spotkaniu! https://www.propertyspot.pl/events/spotkanie-wymiany-ofert-gdynia-6

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Sławomir Kalicki

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni oraz Strathclyde University (MBA). Od początku pracy...