stat
Impreza już się odbyła

Stań za sterem własnej kariery!

  • wtorek, 9 marca, godz. 18:00
  • Lokalizacja
    Online
  • Bilety
    wstęp wolny

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet spotykamy się wokół tematu karier kobiet w branży morskiej. Zmieniający się rynek pracy wymaga rozwoju kompetencji, otwartości na zmianę, odwagi. Ekspertki z trzech obszarów branży morskiej - od badań przez HR po zarządzanie, opowiedzą o roli kobiet na morskim rynku pracy - o sukcesach i wyzwaniach.

w każdą środę (od 05.05 do 26.05.2021), godz. 18:00, 18:30

Online
Będą to praktyczne i inspirujące historie o członkiniach załóg morskich, budowaniu CV oraz zdobywaniu kolejnych zawodowych szczytów. Zapraszamy wszystkie osoby, które interesuje tematyka karier kobiet w branży morskiej - bez względu na płeć czy miejsce zamieszkania. Spotkanie będzie nie tylko okazją do posłuchania ekspertek, ale także zadawania pytań i poznania nowych osób. Prowadzone będzie w języku polskim.

Zabierz ze sobą koleżankę!

dr Iwona Królikowska, dr hab. Astrid Męczkowska-Christiansen, prof. AMW, O dyskursywnych wymiarach adaptacji zawodowej kobiet na morzu

Jak postrzegane są kobiety-marynarze będące członkiniami załóg statków morskich? Jak wygląda proces ich adaptacji zawodowej od uczelni do pokładu statku? W jaki sposób współpraca środowiska naukowego i biznesu może wspierać kobiety w szerszym wejściu do morskiego życia zawodowego? Autorki odpowiedzą na te pytania na podstawie prowadzonych od wielu lat wyników badań.

Dominika Sawa, Kariera bez granic. Budowanie CV z myślą o karierze międzynarodowej: tips & tricks

Marzysz o pracy w międzynarodowym środowisku, ale nie wiesz jak to osiągnąć? W co powinnaś zainwestować czas i wysiłek? Jakie atuty na międzynarodowym rynku pracy mają Polki i Polacy? Te i inne tematy omowi Dominika, specjalistka do spraw rekrutacji i HR w branży morskiej, która podzieli się z Wami swoim 10-letnim doświadczeniem na holenderskim rynku pracy.

Katarzyna Romantowska-Jaskólska, Executive Managing Director w Damen Engineering Gdansk - o swojej drodze zawodowej na najwyższe szczeble kariery

Część networkingowa.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Podleśny

Sprawował funkcję Prezesa ATENY w latach 2007-2014. Doskonale zna branżę ubezpieczeniową -...