stat
Impreza już się odbyła

Strefa UX: Jak pytać?

W pracy każdego UX designera (i nie tylko) najistotniejsi są ludzie. Aby zrozumieć użytkowników, ich potrzeby i oczekiwania, najprościej po prostu zapytać. Zapraszamy na warsztaty, podczas których przećwiczymy wymagającą sztukę zadawania dobrych pytań.

w każdą niedzielę (od 01.04 do 21.06.2020), godz. 11:00 - 17:00

Wstęp wolny
Czego się dowiesz?
- Jakie pytania zadawać, by dowiedzieć się jak najwięcej?
- O co i jak pytać podczas wywiadów?
- Na co zwrócić uwagę w ankietach?

Formułowanie pytań przećwiczymy na przykładach ankiet i wywiadów - pierwszych metod, które przychodzą do głowy, kiedy chcemy dowiedzieć się czegoś od odbiorców produktu. Podczas warsztatów opracujemy także przykładowe pytania, które warto zadać użytkownikom, zanim ruszymy z projektowaniem rozwiązań.

Dla kogo?
Na warsztaty zapraszamy przedstawicieli małych firm, którzy zastanawiają się, jak pozyskać informacje o potrzebach klientów. Mile widziane są także osoby z branży IT, R&D, UX i nowych technologii, które chcą ułożyć wiedzę o ankietach i wywiadach.

Prowadząca
Warsztaty poprowadzi Ania Tylikowska. Pracuje jako Senior UX / Service Designer w Allegro. Prowadzi zajęcia z badań UX i projektowania usług na Uniwersytecie SWPS w Sopocie i Warszawie. W ciągu ostatnich 4 lat zaprojektowała i przeprowadziła około 40 różnych warsztatów z obszaru projektowania produktów i usług. Była prelegentką na wielu konferencjach, m.in. UX Poland, Product Camp, Gdynia Design Day; jest również współorganizatorką konferencji WUD Trójmiasto.

Informacja o biletach

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Monika Płocke

Banking Technology, Head of Change and Technology Capabilities w Nordea Bank AB. Absolwentka...