stat
Impreza już się odbyła

Tipi UX Trójmiasto 15

16 października zapraszamy Was na 15-ą edycję Tipi UX w Gdyni! Wydarzenie odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym (sala kinowa, budynek III, wejście: Centrum Nauki Experyment).

sty 23

sobota, godz. 16:15 - 18:00

Online
Wstęp wolny
AGENDA:
18:15 - 18:45 - 1 prelekcja + dyskusja
18:45-19:00 - Networking / przerwa kawowa
19:00-19:30 - 2 prelekcja + dyskusja


Tipi UX to regularne, darmowe spotkania o tematyce User Experience, UI, grafice, psychologii, programowaniu, marketingu... czyli o wszystkim tym co jest istotne przy tworzeniu użytecznych rozwiązań. Nasi prelegenci prezentują bieżące trendy i nowości, jak również dobre praktyki czy też wypracowane, sprawdzone procesy z zakresu UX. Możecie nas spotkać również w innych polskich miastach: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Lublinie.

Zgłaszając swoją chęć udziału w wybranym wydarzeniu, akceptujesz warunki Regulaminu ( https://tipiux.com/regulamin-uczestnicy/) oraz oświadczasz, że zostałeś/aś poinformowana, że Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Patrycja Walencik, zamieszkała Aleje Komisji Edukacji Narodowej 15/144, 02-797 Warszawa oraz Marta Mielcarek DESIGN, ul. Świętokrzyska 134/39, 80-180 Gdańsk, NIP: 696-188-0264 , a wszelkie szczegóły dotyczące przetwarzania danych zawiera Polityka Prywatności (https://tipiux.com/polityka-prywatnosci/).

Informacja o biletach

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Magdalena Nowicka

Head of IT Poland w Nordea Bank AB. Absolwentka Wydziału Matematyki Uniwersytetu Marii...