Wydarzenie

Turniej rekrutacyjny IT

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
20 maja 2017 (sobota)
godzina:
10:00
miejsce:

Sopot Marriott Resort & Spa  mapa

adres:
Sopot, Bitwy pod Płowcami 59
bilety:
wstęp wolny wymagana rejestracja

Amerykańska firma Crossover tym razem wybrała Trójmiasto na kolejną edycję turnieju rekrutacyjnego dla pracowników branży IT. Wystarczy zarejestrować się w systemie, a potem przyjść na dzień rekrutacyjny. Każdy z kandydatów ma szansę na zdalne stanowisko pracy w amerykańskiej firmie z listy Fortune 1000 i wynagrodzeniem sięgającym 400 tysięcy złotych rocznie.Już 20 maja w Hotelu MERA w Sopocie odbędzie się turniej, który podczas całodniowej rekrutacji i licznych testów wyłoni najlepszych pracowników na stanowiska programistyczne: Software Engineering Managers w technologiach Ruby on Rails, JAVA oraz .NET.

Rekruterzy z Ameryki
Rekrutacje prowadzi amerykański Start-up Crossover, który jako pierwsza firma na świecie oferuje nowoczesny tryb pracy zdalnej dla wiodących amerykańskich przedsiębiorstw w dziedzinie informatyki, czy ekonomii. Kandydaci mają możliwość pracy zdalnej z dowolnego miejsca na ziemi, w zakresie minimum 40 godzin tygodniowo, bez konieczności chodzenia do biura. Pracownik otrzymuje 100 procent swojego wynagrodzenia, a Crossover nie pobiera od tego żadnych świadczeń. Dochody firmy stanowią wynegocjowane 10 procent zarobków pracownika, które nie są odejmowane od pensji zatrudnionej osoby, a stanowią dodatkową kwotę, którą pokrywa pracodawca w ramach umowy z Crossover.

Specjaliści poszukiwani
Pomorze nie jest pierwszym regionem, w którym firma szuka najlepszych pracowników - do tej pory turnieje rekrutacyjne odbyły się w Krakowie, Warszawie i w Łodzi. To nie przypadek, że Polska stała się bardzo istotnym krajem w strategii biznesowej firmy. Polacy na całym świecie uważani są za świetnych specjalistów, a w branży IT są w światowej czołówce. Wyróżnia ich doświadczenie, wiedza i wysokie kwalifikacje. Tym najlepszym stwarzamy możliwość wolności miejsca zamieszkania, a także atrakcyjnego systemu płacowego. Pracując w polskich warunkach, albo podróżując po świecie, otrzymujemy amerykańską pensję, która w przypadku gdańskiego turnieju wynosi blisko 400 tysięcy złotych rocznie. Dzięki temu specjaliści mają możliwość pełnoprawnego, długoterminowego zatrudnienia, w przeciwieństwie do freelancingu. - mówi Per Markus Törnberg, Country General Manager w firmie Crossover.

Nowoczesna rekrutacja
Zazwyczaj rekrutacje kandydatów branży IT trwają wiele tygodni i często wiążą się z koniecznością wyjazdów. Crossover znalazł na to sposób i swoje rekrutacje prowadzi w formie testów trwających tylko jeden dzień.

Kandydaci testowani są na kilka sposobów: testy programistyczne, językowe, logicznego myślenia oraz wiedzy technicznej. Testy są trudne, a prace dostaje zazwyczaj 1 procent kandydatów na świecie, w Polsce jest to nawet 3 procent, co jest dowodem na wysoki poziom polskich specjalistów. Dzień przed turniejem wszyscy kandydaci otrzymają zaproszenie na spotkanie integracyjne, na którym mogą poznać zasady pracy, a także osoby, które z powodzeniem pracują w systemie pracy zdalnej. Wszyscy chętni wciąż mogą wziąć udział w rejestracji na turniej: www.XoZdalnie.pl.
Targi mieszkaniowe nowy Dom nowe Mieszkanie

21 - 22 października 2017

Gdańsk,
targi, konferencje
Wstęp wolny
targi, konferencje
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
13.10.2017 wprowadzono zmiany w regulaminie.
zamknij

Moim zdaniem

Strefa start-up