• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

V edycja Konferencji Wodorowej PCHET 2022

4 i 5 października w Gdyni, pod hasłem: "Energia odnawialna podstawą gospodarki wodorowej" odbędzie się V edycja Konferencji Wodorowej PCHET 2022 - Polish Conference On Hydrogen Energy and Technology.

gru 17

sobota, godz. 17:00 - 22:00

Gdańsk,
bilety 97 zł
Kup bilet
Konferencja PCHET to najważniejsze wydarzenie wodorowe w kraju, które po raz kolejny zgromadzi ekspertów i liderów branży z Polski i Europy jak również przedstawicieli świata nauki oraz reprezentantów biznesu

Celem wydarzenia jest dyskusja i wymiana doświadczeń służących rozwojowi przemysłu wodorowego oraz omówienie kolejnych kroków w budowaniu strategicznych partnerstw w zakresie transformacji energetycznej.

Udział w wydarzeniu jest doskonałą okazją do wymiany wiedzy oraz nawiązania partnerstw biznesowych, naukowych i technologicznych, które mamy nadzieję przyczynią się do rozwoju projektów wodorowych w Polsce i Europie.

Jak co roku zostaną zaprezentowane dobre praktyki wdrażania projektów wodorowych w kraju i zagranicą oraz podjęta dyskusja na najważniejsze kwestie dla rozwoju rynku wodoru, m.in.:

- Czy polski przemysł jest gotowy do transformacji energetycznej?;
- Rola i możliwości portów morskich w wykorzystaniu paliw nisko i zeroemisyjnych;
- Polskie projekty B+R - technologie wodorowe - oferta dla inwestorów;
- Rozwój morskiej energetyki wiatrowej i jej wpływ na realizację projektów wodorowych w Europie i w Polsce;
- Zaawansowane rozwiązania softwarowe dla gospodarki niskoemisyjnej.

W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele władz Pomorza, zagraniczni goście współpracujący z Klastrem Technologii Wodorowych, przedstawiciele Komisji Europejskiej oraz organizacji Hydrogen Europe. Nie zabraknie również silnej reprezentacji polskiego przemysłu, który odgrywa czołową rolę jako pionier technologii wodorowych.

Obowiązuje rejestracja: https://app.evenea.pl/event/pchet2022/

Konferencja organizowana jest przez Klaster Technologii Wodorowych z siedzibą w Gdańsku, którego koordynatorem jest Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza.

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Francis Lapp

Prezes firmy HTEP Polska Sp. z o.o. i stoczni Sunreef Yachts. Pochodzi z Francji Od 1992 roku...