stat
Wydarzenie już się odbyło

VII Gala Kobiecych Inspiracji - od pasji do sukcesu

W Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się kolejna inspirująca "VII Gala Kobiecych Inspiracji - od pasji do sukcesu. Po raz siódmy spotkamy się, aby wspólnie świętować i celebrować przedsiębiorczość kobiet w Polsce!

Dlaczego VII Gala Kobiecych Inspiracji - od pasji do sukcesu! będzie wyjątkowa dla Twojego biznesu i warto, abyś w niej uczestniczyła?
- Na obecnej edycji ZERO wystąpień ze sceny sponsorów!
- Same mocne lekcje biznesu od cenionych ekspertów. Samo mięso i konkrety, które przełożą się na konkretne wyniki biznesowe w 2019 roku!
- Prezenty od prelegentów w postaci wartościowych szkoleń/materiałów na kwotę ponad 800zł! Ty, jako uczestniczka dostaniesz wszystko gratis!
- Networking, który czeka na uczestniczki spotkania. Moderowany, abyś uzyskała jak najwięcej wartościowych kontaktów!

W cenie biletu otrzymasz:
- Udział we wszystkich prelekcjach eksperckich, które będą odbywać się na głównej auli.
- Kawa/woda/przekąska
- Prezenty świąteczne od prelegentów, w postaci szkoleń i lekcji online.
- Dostęp do nagrań z wystąpień, który otrzymasz po Gali. Cenna wiedza, która przekażą eksperci, na pewno Ci nie umknie! Nawet, jeśli zachorujesz, bądź z innych przyczyn, nie będziesz mogła uczestniczyć w wydarzeniu, będziesz mogła je w domu odtworzyć.
- Liczne atrakcje, które będziemy po kolei zdradzać w wydarzeniu.

AGENDA WYDARZENIA

REJESTRACJA UCZESTNICZEK OD 09.00 do 12.00 Przy wejściu, w recepcji
Informacje o prelegentach

09:00 - 12:00 SZKOLENIA i WARSZTATY ZAMKNIĘTE prowadzone przez prelegentów- Będziesz miała możliwość pod okiem najlepszych ekspertów, zdobyć wiedzę, jak prowadzić dobrze prosperujący biznes. Dzięki Gali, na pewno w nowym roku wzniesiesz swój biznes na wyższy poziom. Bilety będą dostępne osobno. Szczegóły wkrótce!

10:00 - 20:00 Galeria Kobiecej Przedsiębiorczości - stoiska eksperckie, na których uczestniczki będą mogły skorzystać z porad ekspertów oraz otrzymać miłe upominki. Będą tylko po to, aby Was rozpieszczać! Często pytacie mnie, kogo mogę Wam polecić do wykonania usługi x czy y, Dlatego pomyślałam, że Gala to idealna okazja, aby ich zaprosić i przedstawić w jednym miejscu! Będziesz miała możliwość poznać ekspertów, którym ufam i bez wahania polecam również Tobie. Do prowadzenia firmy potrzebujesz sprawdzonych kontaktów, które mogą Ci pomóc wznieść Twój biznes na wyższy poziom. Zaoszczędzisz w ten sposób czas, nerwy oraz pieniądze.

12.00 - 20.00 Rozpoczynamy uroczystą Galę Kobiecych Inspiracji - od pasji do sukcesu! Będziecie miały okazję wysłuchać prelekcji 6 inspirujących wystąpień przedsiębiorców, którzy osiągnęli sukces w biznesie i teraz podzielą się z Tobą, jak tego dokonali!

Marta Krasnodebska - Hakerki Sukcesu - http://www.martakrasnodebska.pl/
Temat: Growth Hacking 2019 czyli jak skalować swój biznes, podwoić zarobki i pracować o połowę mniej.

Otrzymasz praktyczne porady, co zrobić, aby Twój biznes wystrzelił w kosmos w 2019 roku! Grudzień, to dobry czas, aby ustalić solidną strategię działania. Opartą na skutecznych i efektywnych działaniach, a nie na marzeniu, jakiego biznesu pragniemy.Wyrzucisz ze słownika słowo "niemożliwe", bo Marta wskaże Ci, jak zaistnieć w sieci oraz wypracować strategię, które pomnaża dochody, przy mniejszym nakładzie pracy!

Michał Kanarkiewicz Michał Kanarkiewicz -www.michalkanarkiewicz.pl
Temat: "5 mocnych sposobów na błyskawiczne zbudowanie silnej marki w swojej niszy"

Na konferencji, Michał zdradzi, jak zbudował swoją markę (numer 1 w jego niszy) zaledwie w ciągu roku. I wierzcie mi, nie było w tym żadnej magii, ale konkretne, ukierunkowane działania, aby osiągnąć cel. A konkretnie jakie, zdradzi Wam 8 grudnia.

Marta Baczewska-Golik i Marta Smith z Dwie Marty-Kobieca strona inwestowania - www.dwiemarty.pl
Temat: "Nieruchomości pomysł na biznes - jak zacząć?"

Nieruchomości to dobra inwestycja, a na Gali dowiesz się, jak zacząć kiedy nie masz dużego kapitału! i zdradzą Ci to Dwie Marty! Opracujemy z Tobą krok po kroku wdrożenie Twojej strategii w nieruchomościach oraz rozprawimy się z Twoimi obawami i ograniczeniami.

Ewa Wojtan z Moje Dzieci Kreatywnie - www.mojedziecikreatywnie.pl
Temat: "Jak pasję zamienić na dobrze prosperujący biznes"

Ewa jest jawnym przykładem na to, że z pasji do jakiejś dziedziny w życiu i dzielenia się nią z innymi, można stworzyć biznes, który przynosi satysfakcjonujące dochody. Bo jeśli robimy w życiu to co kochamy, to nie przepracujemy w nim ani jednego dnia!

Anna-Maria Wiśniewska z Wizerunek w social media,
Temat: Jak znaleźć czas na budowanie wizerunku w social media?

Jak w wirze pracy i codziennych spraw, znaleźć czas na prowadzenie kanałów społecznościowych? Jak ogarnąć chaos informacji, które udostępniamy w strategię, która doprowadzi do tego, że klient będzie wiedział, co robimy i korzystał z naszej oferty? O tym dowiesz się właśnie na Gali!

Justyna Kwiatkowska z Zadbana Finansowo - www.zadbanafinansowo.pl
Temat: "Jak sprzedawać empatycznie bez nachalnego wciskania i poczucia wstydu"

Mało kto wie, że z pieniędzmi można zbudować relację, że pieniądze to energia, że pieniądze są zarówno narzędziem w naszych rękach, jak i efektem naszych działań. Inaczej pracuje się dla pieniędzy, inaczej z pieniędzmi, i jeszcze inaczej pracuje się dla pasji (i pieniędzy). Zaciekawiło Cię?to czym prędzej rezerwuj bilet na Galę, zanim się skończą!

Ola Gościniak z Jestem Interaktywna Ola Gościniak - www.olagosciniak.pl
Temat: "Jak wydałam w 3 miesiące książkę.."

Czyli praktyczne i skuteczne porady, jak napisać i wypromować książkę, która wzmocni Twoją pozycję eksperta wśród Twojej społeczności. Ola właśnie tego dokonała i powie Wam, co jej w tym pomogło, a czego nie poleca! Sprzedała ich już prawie tysiąc i powie, co zrobiła, aby w tak krótkim czasie osiągnąć taki wynik!


Na VII Gali po raz drugi, zostanie przyznana statuetka KOBIETY WSPIERAJĄCEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ KOBIET!

Statuetkę otrzyma kobieta, która otrzyma największą ilość głosów w plebiscycie, w którym i Ty możesz wziąć udział. Jeśli chcesz mieć wpływ na to, dołącz do wydarzenia, bo ankieta pojawi się wkrótce!

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    149-199 zł
Bilety dostępne na stronie: https://7galakobiecychinspiracji.evenea.pl/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Anna Jakób

Członek zarządu Grupy GPEC, firmy z branży energetycznej. Wcześniej przez kilkanaście lat pełniła...