stat

Virtual Gdynia Business Week 2021

W tym roku już po raz trzynasty Miasto Gdynia, wraz z amerykańskim partnerem, Foundation for Private Enterprise Education (Washington Business Week), organizować będzie projekt Gdynia Business Week, który dzięki swojej wartości edukacyjnej, wpisał się w kalendarz stałych wydarzeń skierowanych do lokalnej młodzieży.

W związku z trwającą, pandemią wirusa SARS-CoV-2 w tym roku, podobnie jak w ubiegłym, program odbędzie się w formule online pod nazwą Virtual Gdynia Business Week 2021. Do udziału w nim zaproszeni zostaną uczniowie szkół średnich, posługuj4cy się językiem angielskim i zainteresowani tematami związanymi z przedsiębiorczością. Nowością w tegorocznej edycji programu jest wprowadzenie dwóch dodatkowych profili tematycznych: Telehealth oraz Clean Energy. Będzie można również dołączyć do rozszerzonego poziomu biznesowego - Advanced Business. Ponadto, chętni do wzięcia udziału w wydarzeniu będą mieli możliwość rejestracji na program w pięciu terminach: 21-25 czerwca, 28 czerwca - 2 lipca, 12-16 lipca, 26-30 lipca oraz 9-13 sierpnia.

Uczestnicy programu, dzięki atrakcyjnej ofercie zajęć i profesjonalnej kadrze instruktorów reprezentujących firmy ze Stanów Zjednoczonych, mają szansę zdobycia przydatnej wiedzy na temat prowadzenia własnego biznesu i radzenia sobie na rynku. W kilkuosobowych grupach nie tylko uczą się m.in. współpracy, autoprezentacji, efektywnej komunikacji i zarządzania czasem, ale przede wszystkim mają możliwość uwolnienia swojej kreatywności podczas pracy nad własną innowacyjną, firmą. Program kończą tradycyjnie organizowane Targi, podczas których efekty kilkudniowej pracy uczniów oceniane są przez przedstawicieli biznesu.

Więcej szczegółów wkrótce.
maj 20

czwartek, godz. 11:00

Online
Wstęp wolny

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Piotr Podleśny

Sprawował funkcję Prezesa ATENY w latach 2007-2014. Doskonale zna branżę ubezpieczeniową -...