stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Virtual Gdynia Business Week 2021

Chcesz poznać od podszewki tajniki biznesu? Kreatywnie spędzić czas z rówieśnikami z zagranicy? Zobaczyć, że internet to okno na świat? Dołącz do Virtual Gdynia Business Week 2021 i przekonaj się, że warsztaty online mogą być pełne pozytywnej energii!

Virtual Gdynia Business Week 2021 to wirtualna wersja programu Gdynia Business Week, od lat cieszącego się dużym zainteresowaniem lokalnej młodzieży. Podczas pięciodniowych warsztatów online, prowadzonych w pełni w języku angielskim, uczniowie uczą się podstaw biznesu od międzynarodowych instruktorów reprezentujących specjalizujące się w tym temacie różnorodne firmy i instytucje.


Rekrutacja do wszystkich programów rozpocznie się już 1 maja! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak obowiązuje limit miejsc. Zapisy na: www.gdyniabusinessweek.pl - zakładka Rekrutacja


W wydarzeniu mogą wziąć udział uczniowie gdyńskich szkół średnich w wieku 14-18 lat, którzy posługują się językiem angielskim na poziomie B2/C1. Uczestnicy, wraz z rówieśnikami z zagranicy, zostaną podzieleni na grupy, a ich zadaniem będzie stworzenie innowacyjnego produktu i dobrze prosperującej firmy.

Poza Business Week i Advanced Business Week (dla absolwentów poziomu podstawowego) będzie można wziąć udział w Clean Energy Week oraz Telehealth/Healthcare Week. Zadaniem uczestników Clean Energy Week będzie zaprojektowanie firmy zajmującej się tematyką odnawialnych źródeł energii oraz stworzenie produktu, który będzie nieść korzyści dla klimatu.

Podczas Healthcare Week uczniowie będą musieli stworzyć koncepcję bezpiecznej, etycznej i dostępnej finansowo przychodni zdrowia. Podczas trwania programu będą próbowali odpowiedzieć na pytanie jak rozwiązać część największych światowych kryzysów dotyczących opieki zdrowotnej, jednocześnie utrzymując opłacalność placówki, tak by zapewnić opiekę dla osób, które jej potrzebują. Każdej z drużyn zostanie przypisany konkretny problem - np. rak piersi, cukrzyca czy AIDS. Ich zadaniem będzie wymyślenie innowacyjnych metod zapobiegawczych, terapii lub leków.

Nowością będzie również możliwość dołączenia do programu w jednym z pięciu
terminów:
21-25 czerwca (profile Business i Telehealth/Healthcare)
28 czerwca - 2 lipca (profile Business, Advanced Business i Clean Energy)
12 - 16 lipca (profile Business i Clean Energy)
26 - 30 lipca (profile Business, Advanced Business, Telehealth/HealthCare)
09 - 13 sierpnia (profile Business, Advanced Business, Telehealth/HealthCare i Clean
Energy)


Organizatorem programu jest Miasto Gdynia wraz z Foundation for Private Enterprise Education.

Tegorocznym partnerami wydarzenia są: C. Hartwig Gdynia, Refinitiv (an LSEG Business), Microsoft, Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Centrum Nauki EXPERYMENT, Jit Team oraz Invest in Pomerania.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Grzegorz Słupski

Od 1995 roku prezes zarządu ARGO w Gdańsku. Jest doktorem nauk ekonomicznych, stopień uzyskany na...