• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Konkurs na członka zarządu Lotos Kolej bez rozstrzygnięcia

Robert Kiewlicz
10 lipca 2024, godz. 11:45 
Opinie (38)
Bez rozstrzygnięcia zakończyło się postępowanie dotyczące uzupełnienia zarządu Lotos Kolej. Bez rozstrzygnięcia zakończyło się postępowanie dotyczące uzupełnienia zarządu Lotos Kolej.

Rada Nadzorcza zakończyła, bez rozstrzygnięcia, konkurs na członka zarządu Lotos Kolej. Konkurs ogłoszony był w maju 2024 r. Wcześniej z zarządu spółki odwołano czworo wiceprezesów. Na stanowisku pozostał dotychczasowy prezes - Krzysztof Duszczyk. Powołany na czas nieoznaczony, co oznacza, że moment wygaśnięcia jego mandatu jest uzależniony wyłącznie od woli właścicieli spółki.W Lotos Kolej chcą zmiany zarządu. Piszą do premiera W Lotos Kolej chcą zmiany zarządu. Piszą do premiera


Pod koniec maja 2024 r. spółka Lotos Kolej ogłosiła, że szuka nowego członka zarządu. Termin przyjmowania zgłoszeń upłynął 22 maja 2024 r. Zainteresowanie było duże, jednak spośród aplikacji, które napłynęły, nie udało się nikogo wybrać.- Postępowanie zostało więc zakończone bez rozstrzygnięcia. Nie ma też na razie informacji o wszczęciu kolejnego postępowania - usłyszeliśmy w biurze prasowym Orlenu, który jest właścicielem Lotos Kolej.


W marcu 2024 r. Rada Nadzorcza Lotos Kolej odwołała troje członków zarządu spółki. Pracę stracili: Dariusz Puchała, Dariusz Bodzionny i Hanna Mazur. Następnie w czerwcu ze spółki odszedł Leszek Jakubów. We władzach spółki pozostał prezes Krzysztof Duszczyk.

Miejsca

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (38)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Jacek Kajut

Z wykształcenia inżynier elektryk, zbudował i rozwija jedną z najsilniejszych marek branży komunikacji elektronicznej w Polsce i Europie. Założona w 1988 r. firma VECTOR jest europejskim dostawcą rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferuje zaawansowane systemy wykorzystywane w sieciach stacjonarnych i mobilnych. Firma specjalizuje się w integracji oraz produkcji rozwiązań, które pozwalają operatorom sieci świadczyć usługi multimedialne, takie jak telewizja...

Najczęściej czytane