stat
Wydarzenie już się odbyło

Wideo w nieruchomościach (1 opinia)

Chcesz nadążać za najbardziej popularnym trendem w branży nieruchomości jakim jest wideo? Jak nagrywać i czy w ogole nagrywać vlogi? Czy wideo to dobry sposób na marketing swojego biura nieruchomości? Jak wykorzystać wideo do sprzedaży nieruchomości? Ile to kosztuje?

lut 26

środa, godz. 10:00

Gdynia,
Wstęp wolny
mar 17

wtorek, godz. 18:00 - 20:00

bilety 35 zł
Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas warsztatów poświęconych szerokiemu zagadnieniu jakim jest wideo w branży nieruchomości. Będziecie mogli także spróbować swoich sił przed kamerą!

Prowadzący: Jakub Rajnik
Charyzmatyczny agent nieruchomości dla którego praca nie kończy się na siedzeniu w biurze i prezentowaniu mieszkań. Od 6 lat zajmuj związany z pośrednictwem realizując ok 120 transakcji na rynku pierwotnym i wtórym. Ostatni rok to praca pod własną marką RJK Invest zajmując się głównie klientami inwestycyjnymi oraz zarządzaniem najmem długoterminowym.

Jakub z kamerą w ręku dokumentował wiele chwil swojego życia niejednokrotnie narażając się na głosy znajomych - Wyłącz to!

Swój pierwszy film na YouTube umieścił w 2014 roku. Obecnie łączy zainteresowanie filmowaniem i nieruchomościami aby dzielić się swoją wiedzą z zakresu inwestowania, zagadnień podatkowych, zakupu i sprzedaży. Odwiedzając największe konferencje branżowe spotyka niesamowitych ludzi którzy dzielą się swoim doświadczeniem obalając często mity lub wplatając śmieszne anegdoty z życia inwestorów.
YT https://www.youtube.com/channel/UCCItcy8YS854LZ0N6UC9orA
FB https://www.facebook.com/jrajnik/
www https://rajnik.pl/

Informacja o biletach

OBOWIĄZUJĄ ZAPISY NA NASZEJ STRONIE
https://www.propertyspot.pl/events/wideo-w-nieruchomosciach

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...