Inwestycje biurowe i magazynowe

Ekolan

Willa Redłowo

Gdynia

miejscowość:
Gdynia
dzielnica:
Redłowo
miejsce:
ul. Powstania Styczniowego Mapka
deweloper:
Ekolan
typ zabudowy:
wielorodzinna
metraż:
30 do 100 m2
sprzedaż:
zakończona 
realizacja:
od I kw. 2021 r. do II kw. 2022 r. w budowie
forum:
dyskusje o inwestycji
Atutem Willi Redłowo jest jej położenie blisko centrum miasta oraz głównej arterii łączącej Gdańsk z Gdynią, choć na uboczu. Od plaży i morza dzieli to miejsce kilkaset metrów drogi, która prowadzi lasem Kępy Redłowskiej.

W sześciokondygnacyjnej willi znajdzie się 20 apartamentów, wszystkie z balkonami lub tarasami. Mieszkańcy będą korzystać z hali garażowej oraz indywidualnych pomieszczeń na rowery. W budynku będą też dwa lokale usługowe.

Bryła budynku o opływowych liniach, charakterystyczne podziały okien oraz biel elewacji to bezpośrednie nawiązania do gdyńskich tradycji architektonicznych. Duch modernizmu będzie obecny także w strefach wejściowych oraz jasnych i przestronnych korytarzach.

Do wykończenia elewacji oraz wnętrz części wspólnych wykorzystany zostanie szlachetny materiał: spieki kwarcowe, odznaczające się wyjątkowym rysunkiem srebrzystoszarych smug. Posadzki zostaną wyłożone płytkami, które strukturą i wzorem przypominają lastriko, materiał bardzo często używany w kamienicach międzywojennej Gdyni. Drzwi i zabudowy stolarskie w kolorze orzechowego drewna wprowadzą do wnętrz ciepło, a eleganckie balustrady dopełnią całość aranżacji.

Wnętrza Willi Redłowo ozdobią ilustracje trójmiejskiej projektantki, Zuzy Gadomskiej, autorki cyklu „Gdynia in Monochrome”. Obejmuje ona grafiki prezentujące ikoniczne budynki gdyńskiego modernizmu, ukazane w czystej rzeźbiarskiej formie. Na prośbę dewelopera artystka wzbogaciła swój cykl o nowy plakat prezentujący Willę Redłowo.

Projekt inwestycji powstał w pracowni Art Architekci.

W pobliżu

Jeżeli znalazłeś nieścisłość w prezentowanych materiałach - poinformuj nas:

Inne inwestycje dewelopera:

Opinie (1)

  • Cudowna inwestycja - z widokiem na szpital i kostnice :)))))

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Maciej Grabski

Przedsiębiorca, inwestor, autor wielu projektów biznesowych. Twórca Olivia Business Centre....