• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat

Wspólna Kaczka

Najbliższe, XXIII spotkanie biznesu morskiego wybrzeża gdańskiego Wspólna Kaczka 2023 odbędzie się 13 października 2023 r.

Miłośnicy Wspólnej Kaczki spotykają się w Trójmieście rokrocznie od 2000 r. Spotkanie biznesu morskiego wybrzeża gdańskiego ma miejsce zawsze w drugi piątek października, a od 2009 r. odbywa się w Gdyni, stolicy polskiej gospodarki morskiej. Bierze w nim udział ponad 2 tys. gości, w tym wielu z zagranicy, zaproszonych przez blisko 200 firm szeroko rozumianej branży morskiej.

Przy stołach Wspólnej Kaczki zasiadają przedstawiciele wszystkich największych polskich firm tej branży: portów i terminali przeładunkowych, przedsiębiorstw żeglugowych, firm spedycyjnych i logistycznych, stoczni, a także podmiotów z nimi współpracujących, jak również agenci, maklerzy, brokerzy, rzeczoznawcy i ubezpieczyciele morscy, władze stowarzyszeń, związków i izb gospodarczych, zrzeszających także firmy branży TSL.

Gośćmi spotkania są poza tym przedstawiciele rządu, reprezentanci władz samorządowych Gdyni i Gdańska oraz województwa pomorskiego, a także parlamentarzyści i senatorowie RP. Tak liczna i reprezentatywna obecność podkreśla wagę i znaczenie spotkania, na którym pod jednym dachem zasiadają przyjaciele, współpracownicy i konkurenci, żeby w miłej atmosferze, przy kolacji i muzyce, porozmawiać o interesach.

Przeczytaj także

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Adam Kabat

Dyrektor operacyjny SESCOM (nadzoruje realizację kontraktów). Magister Inżynier Elektrotechniki...