stat

W sobotę dzień otwarty BCT

Dzień otwarty Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego BCT Gdynia to okazja, by przyjrzeć się pracy przedsiębiorstwa.
Dzień otwarty Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego BCT Gdynia to okazja, by przyjrzeć się pracy przedsiębiorstwa. fot. Trojmiasto.pl

W sobotę po raz siódmy odbędzie się dzień otwarty Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego zobacz na mapie Gdyni w Gdyni. W programie m.in. rejsy po gdyńskim porcie, zwiedzanie terminalu oraz możliwość wejścia na holowniki.Aktualizacja godz. 14.30 Bilety na rejs statkiem nie są już dostępne.Na dzień otwarty BCT najlepiej przyjechać komunikacją miejską. Na miejsce pasażerów dowiozą bezpłatnie autobusy linii F. Kursy odbywać się będą z przystanków w centrum Gdyni: park Rady Europy na skwerze Kościuszki oraz Gdynia Dworzec Główny - hala niedaleko gdyńskiego dworca.

Dzień otwarty w BCT Gdynia rozpocznie się o godz. 9.

Dzień otwarty BCT Gdynia - atrakcje:


    zakończona Łącznie głosów: 897
  • rejsy po porcie,

  • zwiedzanie terminalu,

  • spotkanie ze służbami portowymi, w tym strażakami,

  • możliwość odwiedzenia holowników pracujących w porcie,

  • prezentacje Centrum Nauki Experyment,

  • kiermasz kaszubski,

  • miasteczko atrakcji dla najmłodszych.Imprezy w weekend w TrójmieścieDzień otwarty BCT Gdynia: cztery rejsyNajwiększą atrakcją będą darmowe rejsy statkiem wycieczkowym po gdyńskim porcie razem z przewodnikiem.

- Zaplanowaliśmy cztery godzinne rejsy, które rozpoczynają się przy kei BCT o następujących godzinach: 9:15; 10:30; 11:45; 13:00. Keja znajduje się przy charakterystycznym budynku portowym za rampą ro-ro - informują organizatorzy.


Zapisy elektroniczne na rejsy wycieczkowe statkiem Ocean rozpoczną się w czwartek o godz. 12 pod tym adresem.

Ze względu na wielkość statku liczba miejsc na każdy rejs jest ograniczona, a jedno zamówienie może maksymalnie zawierać cztery wejściówki. Dzieci do 2 lat nie muszą posiadać wejściówek.

Dzień otwarty terminalu BCT Gdynia. Film z 2017 roku

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Krzysztof Stepokura

Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była...