Wydarzenie

stat

Zostań testerem aplikacji mobilnych

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
18 października 2017 (środa)
godzina:
17:00
miejsce:

Laboratorium Innowacji Społecznych  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 (Budynek IV, część A)
bilety:
wstęp wolny

"Zawody przyszłości" to nowy cykl spotkań w Pracowni Laboratorium Innowacji Społecznych.Prelegentami będą osoby, które wykonują tak zwane "zawody przyszłości". Spotkania mają pokazać jakie są możliwości zmian profesji oraz wskazać jakie zawody stają się obecnie coraz bardziej popularne.

Naszymi gośćmi będą osoby, które zmieniły swoją sytuację na rynku pracy, odbywając intensywne szkolenia oraz dodatkowe praktyki. Często, są to inspirujące historie osób, które postanawiają zmienić pracę i osiągają fantastyczny sukces. Czasami wystarczy zapisać się na dodatkowy kurs oraz odbyć praktykę, innym razem skończyć dodatkowe studia lub szkolić się samemu wieczorami i w weekendy. Wszystkie historie prelegentów są żywym przykładem na to, że zmiana zawodu jest możliwa.

Gościem pierwszego spotkania będzie Karolina Andryskowska, która od niedawna jest testerem aplikacji mobilnych. Na spotkaniu opowie czym zajmowała się wcześniej oraz jak wyglądał jej ścieżka zmiany zawodu. Uczestnicy spotkania dowiedzą się też jak zostać testerem, jak wygląda codzienna praca w tej profesji oraz czy tester może coś popsuć.

Karolina Andryskowską - od ponad 1,5 roku pracuję w świecie IT jako tester oprogramowania. Podczas całej swojej kariery pełniła różne role, od wspomagania analityków biznesowych, do Scrum Mastera i testera, co pozwoliło jej na poznanie różnych aspektów realizacji projektów IT. Karolina Andryskowska poznaje, próbuje, rozwija się, ciągle poszukuje dla siebie miejsca.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.
65. spotkanie Stowarzyszenia Mieszkanicznik
lip 26

czwartek, godz. 18:00

Gdańsk,
bilety 20-80 zł
przedsprzedaż 10-40 zł
Wstęp do salsy w chustach

w każdy piątek (od 07.09 do 30.11.2018), godz. 13:00 - 14:00

Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij