• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Zupełnie nowa stacja paliw w Trójmieście

Michał Brancewicz
10 lipca 2024, godz. 08:50 
Opinie (64)
Czy nowa marka stacji benzynowych zadomowi się na dłużej w Trójmieście? Czy nowa marka stacji benzynowych zadomowi się na dłużej w Trójmieście?

Pechowa stacja benzynowa na wjeździe do centrum Gdańska ma nowego właściciela. BP zastąpiła marka Watis. To jej pierwsza stacja w Trójmieście i na Pomorzu.Masz swoją ulubioną stację benzynową?

Czy tym razem się uda? - można sobie zadać pytanie, widząc, że stacja benzynowa przy Trakcie św. Wojciecha 1Mapka ma nowego właściciela.

Została nim marka Watis z Wielkopolski.

Sprzedaż detaliczną i hurtową paliw płynnych prowadzi od początku lat 2000. Obecnie posiada 60 stacji, najwięcej w okolicach Bydgoszczy i Poznania.Niedawno pisaliśmy o tym, że BP wycofuje się z tego pechowego miejsca, w którym żadna marka paliwowa długo nie zagrzała miejsca. Wcześniej zrezygnowało też Statoil i Ochman.

Pechowe miejsce blisko centrum. Wycofuje się kolejny inwestor Pechowe miejsce blisko centrum. Wycofuje się kolejny inwestor

Teraz czas na zupełnie nowego gracza. To pierwsza stacja Watis w Trójmieście i na całym Pomorzu.

Jak oceniacie ich ceny?

4 lipca jeszcze trwały przygotowania, ale teraz stacja już działa.

Opinie wybrane

Wszystkie opinie (64)

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ludzie biznesu

Jacek Kajut

Z wykształcenia inżynier elektryk, zbudował i rozwija jedną z najsilniejszych marek branży komunikacji elektronicznej w Polsce i Europie. Założona w 1988 r. firma VECTOR jest europejskim dostawcą rozwiązań dla dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej, oferuje zaawansowane systemy wykorzystywane w sieciach stacjonarnych i mobilnych. Firma specjalizuje się w integracji oraz produkcji rozwiązań, które pozwalają operatorom sieci świadczyć usługi multimedialne, takie jak telewizja...

Najczęściej czytane