stat
Impreza już się odbyła

Zwinne narzędzia menedżera w trudnych czasach

Zwinne narzędzia menedżera w trudnych czasach. Właśnie zaczęliśmy nowy okres określany mianem BANI. Ta zmiana spowodowała nasz niepokój, dezorientację i poszukiwanie nowych, sprawniejszych narzędzi, które będą nas wspierać w nowej rzeczywistości.

Szkolenie online zorganizowane jest w formie krótkich spotkań, które dadzą większą efektywność. Zapraszamy do udziału w czterech spotkaniach online szkoleniu online pt. "Zwinne narzędzia menedżera w trudnych czasach".

Termin:

27 lipca, 30 lipca, 10 sierpnia i 13 sierpnia 2020


Cena: 290,00 zł netto / 356,70 zł brutto

Formularz zgłoszeniowy online: ZGŁASZAM SIĘ

Informacje organizacyjne: szkolenie online prowadzone jest przez platformę ClickMeeting. Po otrzymaniu z naszej strony informacji organizacyjnych dotyczących szkolenia otrzymają Państwo link aktywacyjny do wydarzenia. Zalecamy korzystanie z komputerów lub laptopów, a nie z telefonów komórkowych. Nie jest wymagane korzystanie z kamery internetowej, zalecamy korzystanie ze słuchawek. Każdy uczestnik otrzymuje materiały w postaci elektronicznej.

Program szkolenia online:

Dzień 1, 27 lipca 2020 - 2 godziny 9:00-11:00


W jakich warunkach pracujemy, czyli czym charakteryzuje się świat BANI
3 przydatne narzędzia w pracy zwinnego menedżera
Podsumowanie dnia i zadanie wdrożeniowe
Dzień 2, 30 lipca 2020 - 1 godzina 9:00-10:00

Praktyczne zastosowanie daily
3 przydatne narzędzia w pracy zwinnego menedżera - cd.
Dzień 3, 10 sierpnia 2020 - 15 minut - daily 9:00-9:15

Dzień 4, 13 sierpnia 2020 - 1 godzina 9:00-10:00

Podsumowanie, czyli czwarte narzędzie - extra bonus
Podsumowanie szkolenia
Małgorzata Kamińska
- trener z kilkunastoletnim doświadczeniem. Karierę zawodową rozpoczęła od pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą i marketingiem usług. Posiada doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem pracowników w jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce. Ponadto jako Kierownik Sekcji Wsparcia Sprzedaży, a następnie Kierownik Sekcji Treningu zajmowała się obserwacją i organizacją pracy podległych pracowników oraz działała na rzecz ich rozwoju osobistego i zawodowego. Obecnie trener, coach i konsultant w biznesie w obszarze strategicznego zarządzania zasobami ludzkimi oraz wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku i Gdyni.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Łukasz Żelewski

Prezes zarządu Agencji Rozwoju Pomorza od 2007 roku. Wcześniej pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora...