Profil firmy

 • Eurotel - grupa kapitałowa

  adres:
  80-126 Gdańsk, Myśliwska 21 (Centrala) Mapka
  tel:
  58 520-38-19
  zgłoś do aktualizacji

  Firma rozpoczęła działalność w 1996 roku. Obecnie Eurotel SA - grupa telekomunikacyjna, współpracuje przede wszystkim z operatorami telefonii komórkowej Era i PLAY. Z racji posiadanej rozbudowanej sieci autoryzowanych punktów sprzedaży oraz dystrybucji produktów bezabonamentowych, posiada znaczącą pozycję na rynku telekomunikacyjnym (w ramach sieci Era to ponad 30 proc. udział w kanale dealerskim) posiadając prawie 300 punktów współpracujących.

osoby powiązane z firmą:

 • Krzysztof Stepokura

  Krzysztof Stepokura

  Prezes formy Eurotel. W 1994 roku założył firmę telekomunikacyjną Martel, która od 1996 roku była autoryzowanym przedstawicielem sieci Era. Obecnie spółka ta prowadzi dystrybucję sprzętu telekomunikacyjnego firm Siemens, Panasonic oraz innych wiodących marek na rynku telefonii..

 • Tomasz Basiński

  Tomasz Basiński

  W latach 1987 – 1990 kształcił się w sopockim Policealnym Studium Zawodowym w specjalności Oprogramowanie Maszyn Cyfrowych. W 1992 roku ukończył z wynikiem bardzo dobrym Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Organizacja i Zarządzanie. Brał udział w wielu..

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Anna Jakób

Członek zarządu Grupy GPEC, firmy z branży energetycznej. Wcześniej przez kilkanaście lat pełniła...