Profil firmy

 • Sescom S.A.

  adres:
  80-244 Gdańsk, al. Grunwaldzka 82 (IV piętro) Mapka
  znajduje się w CH Manhattan
  tel:
  58 761-29-60  fax:  58 761-29-61
  e-mail:
  info@sescom.eu
  www:
  godziny otwarcia

  SESCOM S.A. istnieje od 2008 roku. Od samego początku firma wykorzystuje swoje unikalne zdolności celem dostarczenia najwyższej jakości usług z zakresu zarządzania procesami serwisu technicznego klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania (HVAC) oraz elektryczno-budowlanego. Specjalizuje się w zarządzaniu procesami serwisu technicznego oraz świadczeniu usług serwisowych w infrastrukturze technicznej, opartych o wykorzystanie autorskiej platformy informatycznej SES Support®.

osoby powiązane z firmą:

 • Sławomir Halbryt

  Sławomir Halbryt

  Odpowiedzialny za wytyczanie kierunków rozwoju SESCOM, określanie zadań strategicznych oraz koordynację działalności poszczególnych pionów organizacyjnych. Magister Inżynier Nauk Technicznych na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej...

 • Sławomir Kądziela

  Sławomir Kądziela

  Od 2008 roku związany z rozwojem usług inżynierskich, serwisowych i informatycznych SESCOM SA jako dyrektor handlowy. Aktualnie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży usług oraz poszerzanie oferty usługowej jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.Doktor Nauk Ekonomicznych na..

 • Adam Kabat

  Adam Kabat

  Dyrektor operacyjny SESCOM (nadzoruje realizację kontraktów). Magister Inżynier Elektrotechniki na Wydziale Elektrycznym Politechniki Gdańskiej. Od lat 90. kontynuuje doświadczenia w zarządzaniu z licznymi sukcesami z zakresu zwiększania poziomu sprzedaży w branży B2B,..

 • Magdalena Budnik

  Magdalena Budnik

  Odpowiedzialna za kształtowanie i realizację strategii finansowej i budżetu firmy, a także współodpowiedzialna za procesy strategicznego planowania i zarządzania SESCOM. Magister ekonomii z Certyfikatem Księgowym Ministra Finansów oraz ukończonymi licznymi studiami..

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Zbigniew Canowiecki

Prezes Zarządu „Pracodawców Pomorza”. Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej....