• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Akademia e-marketingu

We wrześniu ponownie ruszyła jesienna, już 11 edycja Akademii e-marketingu dla przedsiębiorców z sektora MŚP. Jest to cykl bezpłatnych szkoleń z budowania strategii promocji biznesu w sieci. Jesienna odsłona wydarzenia organizowana jest w kilku polskich miastach. W październiku szkolenie odbędzie się Gdańsku. Właściciele małych i średnich firm podczas spotkań ze specjalistami zdobędą wiedzę np. z zakresu tworzenia strony internetowej, prowadzenia działań SEO czy wykorzystania przydatnych narzędzi promocyjnych.

gru 7-8

czwartek - piątek, godz. 08:00

Wstęp wolny
gru 13

środa, godz. 17:00

Gdańsk,
bilety 149 zł
Akademia e-marketingu zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy także w Gdańsku spodziewają się dużej frekwencji. Warsztaty poprowadzą doświadczeni doradcy internetowi z firmy WeNet Group. Gościem specjalnym i jednym z prelegentów trójmiejskiego wydarzenia będzie Robert Korzeniowski, Ambasador WeNet, polski lekkoatleta, czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym. To również przedsiębiorca, który odważnie wkroczył ze swoim biznesem w świat online. Robert opowie, jak z powodzeniem promuje swoje nowe projekty dzięki obecności w sieci m.in.: klub sportowy RK Athletics, Fundację Roberta Korzeniowskiego, "Walking Lovers" - inicjatywę mająca na celu propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia. Szkolenia poprowadzą również doświadczeni specjaliści WeNet Group. Eksperci od marketingu internetowego przekażą uczestnikom przydatną, praktyczną wiedzę oraz będą służyć doradztwem i konsultacjami.

- W poprzednich edycjach Akademii e-marketingu udział wzięło w sumie kilka tysięcy przedsiębiorców. Cieszymy się na kolejne spotkania z właścicielami polskich firm. Chętnie przekażemy im swoją wiedzę oraz pomożemy zaplanować strategię rozwoju biznesu w Internecie. Organizowane przez nas szkolenie to nie tylko wspaniała okazja do zdobycia wiedzy, ale też do wymiany doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz rozmów i konsultacji ze specjalistami - zdradza Anna Pszczółkowska, koordynatorka Akademii e-marketingu.

W Gdańsku szkolenie dla przedsiębiorców odbędzie się 25 października 2023 roku w Europejskim Centrum Solidarności przy placu Solidarności 1.
Szkolenie poprowadzą doświadczeni eksperci z firmy WeNet Group, która jest organizatorem Akademii e-marketingu. Doradcy internetowi przekażą przedsiębiorcom praktyczną, niezbędną wiedzę z zakresu marketingu online oraz zapewnią darmowe doradztwo i konsultacje.

- Dzisiaj każda firma, która chce zdobywać klientów, powinna być obecna w Internecie. Ważne jest nie tylko posiadanie firmowej strony WWW, ale też jej pozycjonowanie, aby mogła być jak najlepiej widoczna w wyszukiwarce. Dobrze zaplanowany e-marketing daje liczne możliwości, a odpowiednio wdrożone działania pomagają zwiększać sprzedaż - mówi Grzegorz Kordas, jeden z prelegentów Akademii e-marketingu, praktyk SEO, od kilkunastu lat skutecznie zarządzający budżetami reklamowymi małych i średnich firm.

Program wydarzenia składa się ze spotkań ze specjalistami, którzy w ciekawy i przystępny sposób przekażą uczestnikom swoją cenną wiedzę i podzielą się doświadczeniem. Przedsiębiorcy z sektora MŚP otrzymają kompleksowy poradnik na temat tego, jak budować i z sukcesem rozwijać swoją firmę w sieci. Poznają tajniki związane z budową firmowej witryny internetowej oraz skuteczne działania SEO. Dowiedzą się także, jak sprzedawać online oraz jak realizować strategię w mediach społecznościowych i mierzyć efektywność działań.

- Chcemy pomóc małym i średnim przedsiębiorcom przyswoić praktyczną wiedzę z zakresu e-marketingu. Program szkolenia dostosowaliśmy do potrzeb MŚP na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia z wcześniejszych edycji, a także rozmów z przedsiębiorcami. Jako Partner Google oraz Microsoft Advertising Program Partner mamy dostęp do najnowszych rozwiązań i zdobyczy technologii i tą wiedzą zamierzamy się podzielić - podsumowuje Mariusz Dawidziuk, trener Akademii e-marketingu, ekspert Google Ads, Google Analytics, Bing Ads.

Specjaliści omówią także aktualne kwestie i zmiany w przepisach prawa. Opowiedzą o obowiązującej od niedawna dyrektywnie Omnibus, która nakłada na e-sprzedawców kilka nowych obowiązków. Jesienna odsłona Akademii e-marketingu wystartowała we wrześniu w Lublinie. W trackie jesiennej edycji odwiedzi Katowice, Warszawę, Gdańsk, Poznań i Wrocław. W sumie w tegorocznych szkoleniach jak dotąd wzięło udział ponad 1 500 właścicieli małych i średnich biznesów.

Udział w Akademii jest bezpłatny. Aby zgłosić chęć uczestnictwa w szkoleniu, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy na stronie https://www.akademiaemarketingu.pl/.

Organizatorem oraz partnerem merytorycznym wydarzenia jest firma WeNet Group.
Partnerami strategicznymi 11 edycji Akademii e-marketingu są: Krajowa Izba Gospodarcza, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, Dolnośląska Izba Gospodarcza we Wrocławiu, Klub Integracji Europejskiej, Pracodawcy Ziemi Lubelskiej, Lubelski Klub Biznesu, Związek Podlaski Klub Biznesu i Liga Biznesu.
Patronami medialnymi 11 edycji Akademii e-Marketingu WeNet są: My Company Polska, Strefa Biznesu, Trojmiasto.pl, SlaskiBiznes.pl, Business Hub, Gazeta MŚP, Przedsiębiorcy.eu oraz Panorama Lubelska.


O WeNet
WeNet to firma działająca w obszarze szeroko pojętego doradztwa internetowego. Ponad
1000 ekspertów w całym kraju oferuje skuteczne rozwiązania dla biznesu, ze szczególnym
uwzględnieniem przedsiębiorców z sektora MŚP. Firma posiada w pakiecie liczne usługi
internetowe, takie jak tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie

dedykowanych kampanii reklamowych i działań marketingu lokalnego online, tworzenie
e-sklepu oraz hosting stron internetowych. Z usług WeNet korzysta już 50 000 małych i
średnich firm. Obecnie działa w całej Polsce i posiada biura w 19 lokalizacjach.

Opinie

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Grzegorz Morawski

Prezes zarządu i udziałowiec przedsiębiorstwa POLYHOSE Poland. Grupa POLYHOSE jest globalną...