- 1 Powstanie państwowa sieć handlowa (255 opinii)
- 2 Baltexpo z ofertą dla młodych i poszukujących (10 opinii)
- 3 Dlaczego Żabka promuje się w gdyńskim urzędzie pracy? (137 opinii)
- 4 Vistal szuka nowego prezesa (20 opinii)
- 5 Smart Metropolia powraca (18 opinii)
- 6 Inflacja we wrześniu. Ma być 8,2 proc. (95 opinii)
Infoshare łączy siły z Baltexpo. Szansa dla innowacyjnych
Oferujesz innowacyjne rozwiązania dla branży stoczniowej, okrętowej, portowej lub offshore z energetyką wiatrową? Szukasz klientów lub partnerów biznesowych z branży morskiej? Jeszcze tylko do 1 września trwa nabór dla najciekawszych startupów, które chciałyby zaprezentować się na zbliżających się targach Baltexpo.
Tegoroczne Baltexpo Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje 2023 potrwają od 10 do 12 października. Impreza zostanie poszerzona o Salon Balt Military Expo. To będzie XXII edycja, ale pierwsza przygotowana przez nowego właściciela. Przypomnijmy, że w listopadzie 2021 r. Międzynarodowe Targi Gdańskie kupiły markę Baltexpo od Zarządu Targów Warszawskich, dotychczasowego organizatora tej imprezy.
A skoro jest nowy właściciel, to czeka nas sporo zmian. Jedną z nich jest przestrzeń dla innowacji.
- Na targach wraz Infoshare organizujemy Baltexpo Startup Zone, czyli przestrzeń dla ok. 20 podmiotów, które zaprezentują innowacyjne rozwiązania dla branży stoczniowej, okrętowej, portowej lub offshore z energetyką wiatrową. Podmioty te wyłonione zostaną w drodze konkursu. Wierzymy, że będzie to szansa dla młodych innowacyjnych firm oraz ciekawa propozycja dla naszych wystawców i gości. Branża morska - od portów, przez stocznie po administrację morską - potrzebuje nowych technologii. Baltexpo Startup Zone ma być przestrzenią inspiracji i płaszczyzną do prezentacji - mówi Andrzej Bojanowski, prezes MTG.
Infoshare jest organizatorem największej konferencji technologicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Co roku na ich imprezę do Gdańska przyjeżdżają tysiące uczestników - wśród nich startupy, inwestorzy, przedstawiciele korporacji, programiści i marketerzy. Spotkaniu tradycyjnie towarzyszy konkurs dla innowacyjnych - Startup Contest. Połączenie doświadczenia twórców Infoshare z potencjałem Baltexpo może być więc strzałem w dziesiątkę.

Swój biznesowy pomysł można zgłosić do piątku 1 września, rejestrując się na specjalnej stronie. Najciekawsze startupy zostaną zaproszone do udziału w targach.
Co oferują organizatorzy? Zwycięzcy mogą liczyć na prezentację startupu na dedykowanej scenie, trzy dni spotkań z firmami szukającymi innowacji, trzy darmowe wejściówki na targi Baltexpo, a do tego dla firm spoza Trójmiasta przewidziano zwrot części kosztów, czyli ryczałt w kwocie 2000 zł.
Miejsca
Zobacz także
Opinie (6)
-
2023-08-30 16:25
(2)
Dlaczego u nas o wiatrakach mówią dobre 20 lat a póki co ani jednego na morzu?W UK, Danii, Niemczech rach ciach jak grzyby po deszczu...u nas się ślimaczy...
- 12 4
-
2023-08-30 16:34
lobby niemieckie nie pozwala (1)
- 3 2
-
2023-08-30 18:19
Chyba tobie się uczyć zabroniło.
- 2 1
-
2023-08-30 16:34
(1)
A ilu jest już wystawców? Hale już zapełnione? Będzie co odwiedzać?
- 4 1
-
2023-09-01 00:17
Ponad 190 firm zarejestrowało chęć wystawienia sie na BaltExpo, powinnismy wypełnić razem trzy hale atrakcyjna oferta branży morskiej.
Zapraszamy- 0 1
-
2023-08-31 16:45
Infoshare łączy siły?
Czy raczej odwleka bankructwo?
- 1 1
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.