stat
Wydarzenie już się odbyło
PATRONAT

Business Networking Event

Nietuzinkowi goście, inspirujące historie, nieszablonowe pytania... Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów Ireneusz Osiński, "Pracodawcy Pomorza" i Gdański Teatr Szekspirowski zachęcają do wzięcia udziału w nowym formacie biznesowych spotkań integracyjnych pn. "Business Networking Event".

Warsztaty Leadership w XXI wieku

sty 24

czwartek, godz. 08:30, - 16:00

bilety 1500-1845 zł


"Networking Business Event" to zupełnie nowy autorski cykl spotkań dla przedsiębiorców, menadżerów i liderów, którego celem jest tworzenie sieci długoterminowych relacji pomiędzy ludźmi biznesu.

Pamiętajmy, że sukces w biznesie nie zależy tylko wyłącznie od własnych predyspozycji i zasobów. W rozwoju firmy szalenie ważne jest budowanie sieci trwałych kontaktów z parterami i kontrahentami biznesowymi. "Networking Business Event" wychodzi naprzeciw potrzebom firm całego środowiska gospodarczego Pomorza szukającego nowych kierunków rozwoju i sposobów na efektywną rekomendację usług.

Gwarantujemy wysoką jakość choćby dlatego że twórcą i gospodarzem "Networking Business Event" jest Ireneusz Osiński, Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów i Pełnomocnik Zarządu "Pracodawców Pomorza" ds. Relacji Biznesowych. To menedżer z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży oraz zarządzaniu zespołami sprzedażowymi w wysoko konkurencyjnych instytucjach finansowych. Inicjuje i prowadzi rozmaite eventy networkingowe dla polskiego biznesu.

Zaprezentujemy ludzi sukcesu, którzy realizują swoją wizję i chętnie dzielą się doświadczeniami. 15 czerwca spotkamy się m.in. z Dianą Volokhovą, finalistką drugiej edycji polskiego MasterChef'a, przedsiębiorczynią i promotorką ormiańskiej kuchni i kultury. Poznamy również Tadeusza II Piotra Górskiego, nietuzinkowego pasjonata i praktyka brandingu, który zrealizował ponad 300 wdrożeń marek w różnych segmentach rynku.

Dorota Połom - manager od kilkunastu lat zawodowo związana z budowaniem relacji z klientami i brandingiem (przez 12 lat jako dyrektor handlu i marketingu, obecnie od 7 lat jako projekt i brand manager). Pracowała dla takich marek jak: Filharmonia Bałtycka, Pracodawcy Pomorza, Sage, Dagoma, Unisoft, Perfect Consulting, czy Trefl Studio Filmowe. Obecnie ściśle związana z odbudową wizerunku marki Nata. Jest również trenerem z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń i warsztatów w dziedzinie budowy marek, relacji, wizerunku i komunikacji. Frontmenka, zdobywczyni wielu nagród, w tym tytułu Kobieta Sukcesu 2011 przyznanego przez Marszałka Województwa Pomorskiego.


Karolina Sozańska - laureatka plebiscytu "KOBIETA SUKCESU 2018". Manager z wieloletnim doświadczeniem w biznesie medycznym na stanowiskach kierowniczych w europejskich i amerykańskich korporacjach.  Właściciel i Dyrektor Zarządzający Holistic Care Medical Clinic - interdyscyplinarnej kliniki medycyny estetycznej i nowoczesnej w Gdyni. Często angażuje się w projekty aktywizujące i promujące kobiety w społeczeństwie. Przewodniczy Forum Kobiet Biznesu w ramach Pracodawców Pomorza. Jest autorką projektu spotkań edukacyjnych dla Pań: "Nasza Kobiecość".


Informacje organizacyjne:
Spotkanie zostało przewidziane na 2-3 godziny.
Zachęcamy do przybycia w godzinach 9:00-9:10.
Rejestracja ruszy o godz. 9:30.
Ilość miejsc na spotkaniu ograniczona do 200 osób.

Rejestracja na wydarzenie i dokonywanie płatności odbywa się poprzez system zapisów platformy Evenea.pl: https://businessnetworkingevent.evenea.pl/.

Prosimy o dokonanie płatności najpóźniej do 13 czerwca.
Płatności gotówkowe w dniu wydarzenia nie będą przyjmowane.

Spotkanie jest bezpłatne dla członków "Pracodawców Pomorza", Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza i Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
- obowiązują zapisy
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij