Wydarzenie

stat

Codeweek in Starter

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
10 - 19 października 2017
miejsce:

Inkubator Starter  mapa

adres:
Gdańsk, Lęborska 3B
bilety:
wstęp wolny zapisy
PATRONAT

Zbliża się międzynarodowe święto programowania. Z tej okazji Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER już po raz piąty zaprasza na Codeweek. W dniach 10-19 października dzieci, młodzież i dorośli będą mogli poznać tajniki programowania i nowych technologii. Ruszyły zapisy na warsztaty i wydarzenia.
Code Week to europejska inicjatywa promująca naukę kodowania. To tydzień warsztatów i spotkań z przedstawicielami firm branży informatycznej i nowych technologii. W 2015 roku w ramach tego jednego tygodnia odbyło ponad 7000 różnych wydarzeń w 37 państwach z całej Europy. Wszystkie wydarzenia przyciągnęły ponad 570.000 uczestników.

Już po raz piąty w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER odbędą się warsztaty programowania dla dzieci, dorosłych, amatorów czy zaawansowanych programistów.

- W tym roku z okazji Codeweeka przygotowaliśmy w STARTERZE 11 wydarzeń skierowanych do ponad 400 osób. Cześć z nich jest bezpłatna. Zachęcamy do szybkiego zapisywania się - mówi Beata Jakubczyk, koordynatorka wydarzenia ze STARTERA.

Uczestnicy będą mieli okazję do poznania ciekawych zagadnień dotyczących technologii XXI wieku. Podczas warsztatów organizowanych przez firmę Blue Dot Solutions chętni dowiedzą się, jak znaleźć i analizować dane satelitarne. Za to firma Solwit opowie o agilowym zarządzaniu projektami, coraz popularniejszym w branży IT, który opiera się m.in. na wzmacnianie samodzielności i odpowiedzialności zespołu.

Sporo wrażeń czeka także na dzieci w wieku 8-13 lat. Warsztaty dla nich przygotuje WOW School we współpracy ze STARTEREM. Młodzi programiści będą projektować własną grę 3D, poznają podstawy tworzenia stron internetowych, a także spotkają się z Photonem - interaktywnym robotem, który uczy programowania i rozwija ciekawość świata u dzieci.

Zapisy na wydarzenia odbywające się w ramach CodeWeek in Starter dostępne są na stronie www.codeweek.inkubatorstarter.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Partnerami strategicznymi wydarzenia są: Solwit i Blue Dot Solutions.
bilety 55 zł
przedsprzedaż 45 zł
Warsztat tworzenia kosmetyków
lip 31

wtorek, godz. 17:00 - 19:00

Gdańsk,
bilety 65 zł
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij