stat
Impreza już się odbyła

Employee Experience - buduj doświadczenie pracownika

Chcesz zwiększyć zaangażowanie pracowników? Wzmocnić kulturę organizacji i wizerunek firmy? Usprawnić komunikację i efektywność? Zrealizować ambitne cele i strategie? Czy może poprawić wyniki finansowe firmy? Najpierw musisz poznać i zrozumieć, jakie doświadczenia pracownika obecnie budujesz i jakie chcesz tworzyć w swojej organizacji.

Oczekiwania pracowników są coraz wyższe. Firmy stają w obliczu wyjątkowo konkurencyjnego środowiska, muszą walczyć o zdobycie i utrzymanie najlepszych pracowników. Employee Experience czyli budowanie pozytywnego doświadczenia pracowników może stać się na to najlepszym sposobem.
O Employee Experience słyszymy już od kilku lat, rośnie świadomość jego znaczenia i wpływu na wiele istotnych aspektów funkcjonowania organizacji.
Każda firma buduje doświadczenia pracowników bardziej lub mniej świadomie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak je planować i budować w sposób przemyślany, konsekwentny oraz skuteczny to zapraszamy na prelekcje.

Czego się dowiesz?
• Co to jest Employee Experience i jakie są jego najważniejsze filary.
• Do czego potrzebne nam jest budowanie pozytywnego doświadczenia pracownika.
• Najważniejsze etapy budowania employee experience czyli podróż pracownika przez firmę.
• Od czego zacząć i jak zbudować pozytywne doświadczenie pracownika w Twojej firmie.

Dla kogo?
• Dla mikro- i małych przedsiębiorców, którzy nie mają wsparcia i zasobów HR dla budowania Employee Experience w swojej organizacji.
• Dla pracodawców i menedżerów, dla których celem i wartością jest stworzenie dobrego miejsca pracy, gdzie zaangażowanie pracowników i ich pozytywne doświadczenie wspiera wyniki firmy.
• Dla osób zawodowo związanych z HR i dla jego pasjonatów, którzy szukają wiedzy i inspiracji na temat budowania właściwego doświadczenia pracownika.
• Dla wszystkich zainteresowanych tematem Employee Experience z perspektywy pracodawcy.

Prowadząca:
Karolina Karwowska - Doradca biznesowy w obszarze budowania angażujących organizacji i projektowania pozytywnego doświadczenia pracownika.
Ponad 20 lat doświadczenia w zarządzaniu organizacjami w trudnych sektorach gospodarki oraz w różnych kulturach, budując sukces organizacji na zaangażowanym, efektywnym i zmotywowanym zespole.
Od 2018 prowadzi własną firmę doradczą, pisze bloga oraz publikuje artykuły na łamach Harvard Business Review Polska oraz HR Business Partner. Wszystko w tematyce budowania pozytywnego doświadczenia pracownika czyli "employee experience".
W 2013 roku znalazła się na 12 miejscu w gronie 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce według rankingu Pulsu Biznesu.
W 2015 Firma, którą zarządzała przez 14 lat zdobyła tytuł GREAT PLACE TO WORK czyli najlepszego miejsca pracy w Polsce.

kiedy: 6.11.2019 (środa), 17.00-18.30
gdzie: PPNT Gdynia, budynek III, sala FH

Informacja o biletach

wstęp: wolny, wymagana rejestracja: https://evenea.pl/event/employeeexperience/

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Andrzej Biernacki

Prezes zarządu Ekolan SA. W 1997 roku Andrzej Biernacki i firma EKOL powołali do życia EKOLAN....