Wydarzenie

Festiwal See Bloggers

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
22 - 23 lipca 2017
miejsce:

PPNT Gdynia  mapa

adres:
Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

1500 uczestników, najciekawsi prelegenci i przedstawiciele czołowych marek w Polsce pojawią się 22 i 23 lipca w Gdyni na festiwalu See Bloggers, największym wydarzeniu dla twórców internetowych w Polsce. Zaplanowane warsztaty i prelekcje prowadzić będą najpopularniejsi eksperci i influencerzy.12 stref edukacyjnych
1500 uczestników, w tym twórcy internetowi, blogerzy i vlogerzy, spotka się 22 i 23 lipca w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Nadchodząca, piąta edycja See Bloggers to 12 stref tematycznych, warsztaty, panele dyskusyjne i prelekcje.

- Z każdą kolejna edycją See Bloggers podnosimy poprzeczkę. W tym roku przygotowaliśmy atrakcje dla twórców internetowych, w tym warsztaty i spotkania w ramach 12 stref od gotowania przez design i parenting, aż po gaming i motoryzację - mówi Jakub Zając, jeden z organizatorów See Bloggers i współautor bloga fashionable.com.pl - kładziemy również bardzo duży nacisk na rozwój kanałów YouTube i promowanie treści video - dodaje Jakub Zając.

Od bloga do Snapchata
Twórczość internetowa nie ogranicza się tylko do pisania bloga lub nagrywania vloga na YouTube. Podczas See Bloggers spotkają się osoby prowadzące popularne profile na Snapchacie, Instagramie, Facebooku czy Twitterze. Influencerzy będą mieli szansę poznania wielu kanałów dotarcia do odbiorców, sposobów, w jaki funkcjonują, i budowania społeczności. Organizatorzy i prelegenci podczas warsztatów i wykładów pokażą, jaką wartość niesie za sobą różnicowanie treści i włączenie video. Uczestnicy tym samym poszerzą wiedzę i odnajdą inspirację do wzmacniania swojej osobistej marki.

Nowy wymiar relacji z influencerami
Jubileuszowa edycja festiwalu dla twórców internetowych jest również szansą dla blogerów, vlogerów i influencerów na spotkanie się z przedstawicielami firm. Dzięki "szybkim randkom" możliwe będzie nawiązanie relacji z influencerami, a w rezultacie stała współpracę korzystną dla obu stron. To nowe rozwiązanie, które odpowiada na szybko rosnące znaczenie influencer marketingu.

- Od co najmniej roku obserwujemy zmiany w trendach marketingowych. Odbiorcy coraz częściej poszukują rekomendacji u liderów opinii i twórców internetowych. Na See Bloggers dajemy wszystkim okazję spotkania się i nawiązania relacji biznesowych - tłumaczy Jakub Zając.

PLAN IMPREZY

Udział w wydarzeniu
Wstęp na wydarzenie See Bloggers jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zapisy startują 8 maja i potrwają dwa tygodnie.

- Nie obowiązuje kolejność zgłoszeń. Chcemy zaprosić aż 1500 najciekawszych twórców internetowych, którzy wnoszą ogromną wartość do polskiej blogosfery - wyjaśnia Jakub Zając.Rejestracji można dokonać na stronie internetowej wydarzenia. Warto również śledzić media społecznościowe See Bloggers, bo to tam pojawiają się w pierwszej kolejności pojawiają się wszystkie aktualności oraz sylwetki prelegentów.
Dodaj zdjęcie

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Klikając "wyślij", akceptujesz regulamin dodawania opinii.
zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

- jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Moim zdaniem

Strefa start-up