stat
PATRONAT

Gala konkursu Gryf Gospodarczy 2019

Zapraszamy na Galę Finałową XX jubileuszowej edycji konkursu o Nagrodę Pomorską Gryf Gospodarczy 2019,która odbędzie się 20 września 2019 roku w Operze Bałtyckiej.

Gala Biznesu TBN Polska

lut 7

piątek, godz. 18:30

Gdynia,
bilety 60 zł
Na zaproszenie
Nagroda Pomorska Gryf Gospodarczy jest regionalną nagrodą przyznawaną nieprzerwanie od 2000 roku. Jej organizatorem jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości, która skupia przedstawicieli regionalnych środowisk gospodarczych oraz pełni rolę doradcy Marszałka Województwa Pomorskiego.

Celem konkursu jest m.in. promocja postaw przedsiębiorczych, wsparcie i inicjowanie przedsięwzięć innowacyjnych i prorozwojowych, szczególnie takich, które są zbieżne z celami Strategii Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020, a także upowszechnianie dobrych praktyk w biznesie.

Laureaci konkursu są m.in. rekomendowani do innych prestiżowych nagród gospodarczych, takich jak Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP czy Nagroda Polskiej Rady Biznesu.


Program

15:30 debata na temat aktualnych trendów w gospodarce z udziałem prof. Witolda Orłowskiego - głównego doradcy ekonomicznego PwC oraz dra Ernesta Pytlarczyka - głównego ekonomisty mBanku
16:15 przyjęcie koktajlowe
17:00 gala wręczenia nagród
18:30 toast jubileuszowy

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Moim zdaniem

Ludzie biznesu

Józef Popławski

były prezes zarządu Mostostal Pomorze SA. To inżynier mechanik, który dyplom zdobył na...