stat
Impreza już się odbyła

Mama może wszystko. Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności gospodarczej

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gdańsku zaprasza wszystkie panie na spotkanie informacyjne organizowane w dniu 23 sierpnia 2018r., poświęcone zagadnieniom związanym z zakładaniem działalności gospodarczej przy wsparciu Funduszy Europejskich.

Koszt sukcesu - spotkanie

gru 17

poniedziałek, godz. 17:30 - 20:00

Gdynia,
Wstęp wolny

Grupa Wsparcia - spotkanie

w każdy czwartek (do 27.09.2019), godz. 17:30 - 19:30

Wstęp wolny


Na spotkaniu będziemy mówić m.in. o tym: Jak założyć własną firmę? Jak uzyskać Fundusze Europejskie na założenie biznesu lub poszerzenie kwalifikacji? Co to jest coworking? Czy praca w IT to domena mężczyzn? Jak zostać programistką? Na spotkanie zaprosiliśmy espertów z Infoshare Academy i O4 Coworking. W trakcie spotkania posłuchamy także Pań, które zaryzykowały i założyły własną firmę. Opowiedzą o tym z czym musiały się zmierzyć zakładając działalność gospodarczą, jak godzą prowadzenie własnego biznesu z życiem rodzinnym i czy warto było realizować marzenie o byciu przedsiębiorczą.

Informacja o biletach

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres gdansk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerem telefonu 58 32 33 106 do dnia 22 sierpnia 2018 roku.
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij